Następne

Plecak rowerowy romet ak-r czrno-czerwony+bukłak

94,99 zł


Opis

Plecak rowerowy polskiej marki Romet z buklakiem o pojemnosci 2l. Wykonany z wytrzymalego i odpornego na warunki atmosferyczne materialu. Plecak posiada plecy oraz ramiaczka pokryte przyjemnym w dotyku materialem zwiekszajacym komfort uzytkowania plecaka zwlaszcza podczas dlugich wypraw. Dodatkowo plecak wyposazony jest w pas przedni dzieki któremu plecak lepiej trzyma sie pleców i nie przesuwa sie nawet podczas agresywnej jazdy. 
Plecak wyposazony jest w 3 kieszenie. Najwieksza kieszen zamykana jest na zamek blyskawiczny natomiast 2 boczne, wykonane sa z siatki i pozwalaja na przewozenie bidonu badz podrecznych zestawów narzedzi. 
Dodatkowo plecak posiada buklak na wode o pojemnosci 2 litrów wykonany ze szczelnego i bezpiecznego dla zdrowia tworzywa sztucznego. Material, z którego zostal wykonany camelbag nie wchodzi w reakcje z woda lub napojami izotonicznymi.  Buklak posiada przewód pozwalajacy pic wode podczas jazdy zakonczony szczelnym ustnikiem.

Szczegółowe informacje o produkcie, jak również szerszą ofertę znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.

Plecak rowerowy romet ak-r czrno-czerwony+bukłak - możesz zamówić z dostawą do domu lub odebrać osobiście w Białymstoku.
Przejdź do sklepu

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne