Ogłoszenie jest nieaktualne

Opiekunka nad Panem na wózku, Monachium- 1400 euro

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Typ pracy:
Dorywcza

Praca za granicą:
Nie

Wymagane doświadczenie:
Tak

Czas trwania:
2 miesiące

Opieka nad:
Osobami starszymi

Wymagane prawo jazdy:
Nie

Biegły angielski:
Nie


Opis

Interkadra- jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Pan Otto jest 69-letnim samotnym seniorem, poruszającym się na wózku inwalidzkim. Cierpi na niedowład mięśni, osteoporozę, a w ostatnich miesiącach pojawiły się problemy z sercem. Trzy razy w tygodniu przychodzi Pflegedienst i masażysta. Dom dostosowany jest w pełni do niepełnosprawności podopiecznego. Zainstalowany jest m.in.wyciąg w wannie oraz winda na schodach.

Opiekunka dostanie do swojej dyspozycji pokój na piętrze oraz własną łazienkę. W mieszkaniu jest internet. Wymagane jest również posiadanie czynnego prawa jazdy.

Wymagania:

dobra znajomość języka niemieckiego,
doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
prawo jazdy - warunek konieczny,
życzliwość oraz cierpliwość wobec podopiecznych.

Oferujemy:

legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4200 zł brutto!)
wynagrodzenie nawet do 1300 EUR netto!
podpisanie jednej czytelnej umowy
dodatkowe ubezpieczenie NW i OC
pracę dostosowaną do predyspozycji i oczekiwań kandydatki
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
osobna łazienka dla opiekuna
1 dzień w tygodniu wolny w tym czasie podopieczny u rodziny
pokrycie kosztów podróży w obie strony
opiekę i wsparcie naszego zespołu.

Zapraszamy do aplikowania na powyższą ofertę bezpośrednio u konsultanta ds. rekrutacji w Lublinie na nr tel. 575 930 360 lub na adres e-mail: [email protected]


www.opiekunki.interkadra.pl

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych (Interkadra Sp. z o .o., ul. Wielicka 50,30-552 Kraków) w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).


Zamość - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Biłgoraj i okolica (pow. biłgorajski w lubelskim), Ogłoszenia Cieszyn i okolica (pow. zamojski w lubelskim), Ogłoszenia Rogóźno i okolica (pow. tomaszowski w lubelskim), Ogłoszenia Chełmiec i okolica (pow. krasnostawski w lubelskim), Ogłoszenia Tarnawa Mała i okolica (pow. biłgorajski w lubelskim), Ogłoszenia Werbkowice i okolica (pow. hrubieszowski w lubelskim), Ogłoszenia Zwierzyniec i okolica (pow. zamojski w lubelskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Zamościu lub w całym województwie lubelskim.