Ogłoszenie jest nieaktualne

Naprawa zle wykonanej izolacji. Ocieplanie pianka pur, wdmuchiwanie granulatu celulozy , welny. tel.


Opis

Ocieplenie poddasza, stropu, stropodachu wentylowanego i innych przegród budowlanych. Granulaty celulozy, wełny i styropianu.
Przedstawiamy Państwu innowacyjne sposoby docieplania budynków od wielu lat wykorzystywane w Kanadzie, USA, krajach Skandynawskich oraz w Europie Zachodniej.

Wykonujemy wdmuchiwanie wewnątrz szczelinowe(blow-in), swobodny nadmuch(open blow) oraz natrysk(spray on) materiałów izolacyjnych w postaci granulatów.- Ocieplenie stropu i stropodachu

- Ocieplenie poddasza

- Docieplenie ścianki kolankowej

- Uzupełnianie i naprawa istniejącej izolacji

- Instalacje natryskowe

- Docieplenie murów szczelinowych

- Ocieplenia budynków w konstrukcji szkieletowej, letniskowych i domów z bala. Zajmujemy się również uzupełnianiem źle wykonanych izolacji, co zapewnia zmniejszenie ryzyka utraty ciepła.Firma PRO-IZOLACJE przygotowała innowacyjny sposób ocieplania i izolacji termicznej pomieszczeń i budynków. Nasz system izolacji natryskowej IZOPIANOL to gwarancja najwyższej jakości ocieplenia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, zapewniające usługi najwyższej jakości. Zastosowanie systemu natryskowego.
-poddasza nieużytkowe
-domy szkieletowe
-stropy drewniane
-mury i fundamenty
-dachy płaskie i inne.
Zalety ocieplenia poddaszy pianką PUR :
-Najlepszy ze znanych materiałów izolacyjnych
-Idealna przyczepność do każdej powierzchni
-Parametr λ = 0,033W/m2K
-100% szczelności, brak mostków termicznych
-Oszczędność do 50% w kosztach ogrzewania
-Zwiększenie powierzchni użytkowej poddasza
-Lekkość, wzmacnia i nie obciążą konstrukcji
-Skuteczna ochrona przed hałasem
-Skuteczna izolacja na lata, nie zmienia swoich parametrów
-Odporna na zamoknięcia, grzyby i bakterie
-Aplikacja do 400m2 dziennie Nasza firma przygotowała dla Państwa atrakcyjną ofertę cenową. Zapewniamy fachowe doradztwo materiałowe oraz techniczne. Skontaktuj się z nami i poproś o wycenę izolacji Twojego budynku


Zamość - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Biłgoraj i okolica (pow. biłgorajski w lubelskim), Ogłoszenia Cieszyn i okolica (pow. zamojski w lubelskim), Ogłoszenia Chełmiec i okolica (pow. krasnostawski w lubelskim), Ogłoszenia Rogóźno i okolica (pow. tomaszowski w lubelskim), Ogłoszenia Krasnystaw i okolica (pow. krasnostawski w lubelskim), Ogłoszenia Tarnawa Mała i okolica (pow. biłgorajski w lubelskim), Ogłoszenia Werbkowice i okolica (pow. hrubieszowski w lubelskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Zamościu lub w całym województwie lubelskim.