Korzystny pakiet Yarrah Bio kawałeczki w sosie, 12 x 100 g - Biokurczak z bioindykiem

49,80 zł

Korzystny pakiet Yarrah Bio kawałeczki w sosie,... - Karmy dla kotów - Zamość

Opis

Karma dla kotów Yarrah Bio kawałeczki w sosie to bezzbożowy, pełnowartościowy i odżywczy posiłek zawierający wszystkie potrzebne składniki odżywcze w zbilansowanych proporcjach. Składniki pochodzą wyłącznie z kontrolowanych ekologicznych gospodarstw rolnych. To chroni zwierzęta przed zapadaniem na alergie pokarmowe i przed występowaniem problemów trawiennych. Smaczne posiłki z mięsem organicznym, które Twój kot pokocha! Czy to biokurczak, bioindyk, ryba, czy biowołowina – każde z tych źródeł białka jest lekkostrawne i dostarcza energię. Naturalne witaminy i minerały dbają o lśniącą sierść oraz podwyższają odporność organizmu, a także witalność Twojego ulubieńca. Ta karma mokra z dużą ilością sosu charakteryzuje się wysoką wilgotnością, zapewniając prawidłowy bilans wodny organizmu zwierzęcia. Yarrah Bio kawałeczki w sosie w skrócie: Pełnoporcjowa karma mokra dla dorosłych kotów. Bezzbożowa: odpowiednia dla kotów nadwrażliwych na pokarm. Składniki z kontrolowanych, ekologicznych gospodarstw rolnych. Zbilansowana i kompletna karma z ważnymi składnikami odżywczymi i witaminami. Biokurczak, bioindyk, biowołowina i ryba jako źródła białka: bardzo dobra akceptacja. Ryba z certyfikatem MSC: z certyfikowanego, zrównoważonego rybołówstwa. Zalety karmy dla kota Yarrah: Nie zawiera organizmów modyfikowanych genetycznie. Rośliny z upraw bez wykorzystania herbicydów i pestycydów. Zawiera mięso z hodowli bez wykorzystania hormonów. Nie zawiera cukru ani produktów mlecznych. Bez dodatków chemicznych, sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku i zapachu. Zawiera wyłącznie naturalne składniki mineralne i witaminy, które spełniają przy okazji rolę konserwantów. Już dziś skorzystaj z naszego korzystnego pakietu! Więcej informacji o produkcie znajdziesz poniżej: Yarrah Bio kawałeczki w sosie, 6 x 100 g

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Zamość
woj. lubelskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Zamość
woj. lubelskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij