DDGS Otręby Wysłodki Lizawki Pasza Wytłoki Sano Lactoma Śruta Rzepakowa Sojowa Słonecznikowa Lniana

890,00 zł

DDGS Otręby Wysłodki Lizawki Pasza Wytłoki Sano... - Pasze, żywienie zwierząt - Zamość
DDGS Otręby Wysłodki Lizawki Pasza Wytłoki Sano... - Pasze, żywienie zwierząt - Zamość - zdjęcie 1DDGS Otręby Wysłodki Lizawki Pasza Wytłoki Sano... - Pasze, żywienie zwierząt - Zamość - zdjęcie 2DDGS Otręby Wysłodki Lizawki Pasza Wytłoki Sano... - Pasze, żywienie zwierząt - Zamość - zdjęcie 3DDGS Otręby Wysłodki Lizawki Pasza Wytłoki Sano... - Pasze, żywienie zwierząt - Zamość - zdjęcie 4DDGS Otręby Wysłodki Lizawki Pasza Wytłoki Sano... - Pasze, żywienie zwierząt - Zamość - zdjęcie 5
Obserwuj
Zadzwoń / SMS
Napisz

Zobacz na mapie:
Zamość
woj. lubelskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Witajcie drodzy forumowicze, nie wiem nawet po ile jest teraz śruta sojowa, nie śledzę tego. Ale ceny pasz białkowych ponoć poszybowały w górę, a sama soja nierzadko przekraczają dwa i pół tysiąca za tonę.

DLATEGO PROPONUJĘ tańszy zamiennik, OCZYWIŚCIE że słabszy, ale kilkukrotnie tańszy.

Mam w ofercie śrutowaną fasolę, jak większość wie fasola jest rośliną typowo białkową, jak pozostałe strączkowate (warzywa strączkowe).

Cytuję za Wikipedią: "Walorem roślin strączkowych użytkowanych jako pasza jest także wysoka zawartość białka występująca w zielonej masie roślin. Ze względu na bujny wzrost plon roślin strączkowych ustępuje pod względem wartości pokarmowej tylko wieloletnim roślinom bobowatym"

Fasola posiada wysoką zawartość Lizyny, Metioniny i Cystyny oraz kilkunastu pozostałych aminokwasów. W moim regionie od kilkudziesięciu lat stosowana jako dodatek paszowy dla bydła trzody chlewnej i drobiu. Na takiej paszy skraca się okres tuczu, a krowy mleczne produkują zwiększoną ilość mleka o pożądanych parametrach białko/tłuszcz/mocznik.

Zakupiony przez Państwa komponent białkowy dostarczamy pod wskazany adres w następujących cenach:

A. Ziarno fasoli paszowe - 890 zł/tona Z DOSTAWĄ
B. Śruta (mielone/gniecione) ziarna fasoli - 1090 zł/tona Z DOSTAWĄ

Cena dotyczy jednej tony z dostawą. Powyżej kilku ton możliwość negocjacji ceny.

Informacje i zamówienia pod numerem tel 723 034 013 w dni robocze.

DLA BARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH HODOWCÓW, SZCZEGÓLNIE DLA KRÓW O DUŻYM POTENCJALE PRODUKCYJNYM polecam mój drugi produkt tj. suszony wywar kukurydziany o zawartości białka min. 30 procent. Tak samo dostarczamy w opakowaniach jedno tonowych na paletach do klienta w nieco wyższej cenie. Informacje i zamówienia pod numerem tel 723 034 013Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 723... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Zamość
woj. lubelskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Ariel Kozak

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pasze, żywienie zwierząt
(w dziale: Rolnictwo)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 19
Data dodania: 2021-01-08

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ariel Kozak

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij