„Wieczory badeńskie czyli Powieści o strachach i upiorach”

4,00 zł

„Wieczory badeńskie czyli Powieści o strachach... - Książki - Zalesie Śląskie
„Wieczory badeńskie czyli Powieści o strachach... - Książki - Zalesie Śląskie - zdjęcie 1„Wieczory badeńskie czyli Powieści o strachach... - Książki - Zalesie Śląskie - zdjęcie 2„Wieczory badeńskie czyli Powieści o strachach... - Książki - Zalesie Śląskie - zdjęcie 3„Wieczory badeńskie czyli Powieści o strachach... - Książki - Zalesie Śląskie - zdjęcie 4„Wieczory badeńskie czyli Powieści o strachach... - Książki - Zalesie Śląskie - zdjęcie 5„Wieczory badeńskie czyli Powieści o strachach... - Książki - Zalesie Śląskie - zdjęcie 6„Wieczory badeńskie czyli Powieści o strachach... - Książki - Zalesie Śląskie - zdjęcie 7„Wieczory badeńskie czyli Powieści o strachach... - Książki - Zalesie Śląskie - zdjęcie 8„Wieczory badeńskie czyli Powieści o strachach... - Książki - Zalesie Śląskie - zdjęcie 9„Wieczory badeńskie czyli Powieści o strachach... - Książki - Zalesie Śląskie - zdjęcie 10„Wieczory badeńskie czyli Powieści o strachach... - Książki - Zalesie Śląskie - zdjęcie 11„Wieczory badeńskie czyli Powieści o strachach... - Książki - Zalesie Śląskie - zdjęcie 12„Wieczory badeńskie czyli Powieści o strachach... - Książki - Zalesie Śląskie - zdjęcie 13
Obserwuj
Napisz

Zobacz na mapie:
Zalesie Śląskie
woj. opolskie
pow. strzelecki
gm. Leśnica

Stan:
Używany
Wystawiający:
Osoba prywatna

Szczegóły

Oprawa:
Twarda

Rodzaj:
Thriller, horror

Tytuł:
?Wieczory badeńskie czyli Powieści o strachach i upiorach?


Opis

DARMOWA WYSYŁKA NA TERENIE POLSKI DLA ZAKUPÓW POWYŻEJ 100 ZŁ.

Witam, do sprzedania posiadam książkę z prywatnej kolekcji

„Wieczory badeńskie czyli Powieści o strachach i upiorach”


AUTOR: Józef Maksymilian Ossoliński
KATEGORIA: literatura piękna / zbiór opowiadań
ISBN:
JĘZYK: POLSKI
WYDAWCA: Spółdzielnia Wydawnicza „Czytelnik”
ROK WYDANIA: 1970
NAKŁAD: 15 280
ILOŚĆ STRON: 144
WYMIARY: 117x165 mm
OKŁADKA: Twarda
WAGA: 260 g.
KARTKI: Stan dobry, kartki czyste, niepozaginane.
STAN OGÓLNY: Dobry, brak grzbietu okładki, kartki niepozaginane, jakby książka nigdy nie była czytana. Zdjęcia przedstawiają stan faktyczny, książka czysta, niepopisana, posiada normalne ślady „leżakowania”.

Źródło opisu - internet: Opowieści o rzeczach niesamowitych spisane przez Józefa Maksymiliana hrabiego z Tęczyna Ossolińskiego herbu Topór.
Przed laty mamki i piastunki straszyły dzieci diabłami. Dziś diabli służą za lalki, którymi się i starzy bawią; dziś też nie mamki i piastunki o nich plotą, ale księgi piszą […].
Choćbym i tylko ten skutek sprawił, że mamki przestaną topielcami niemowlęta straszyć, […] że ktoś za egzorcyzm złotówki nie wydrwi, że się jednego diabła nie ulęknie w nocy rycerz[…].
ZAPRASZAM NA INNE AUKCJE KSIĄŻEK

Kupując większe ilości książek za przesyłkę płacisz raz. Nie mam zamiaru zarabiać na przesyłce, więc koszt takiej przesyłki będzie ustalany indywidualnie w zależności od wagi przesyłki.Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Zalesie Śląskie
woj. opolskie
pow. strzelecki
gm. Leśnica

Stan:
Używany
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Arkadiusz

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Książki
(w dziale: Hobby, sztuka, książki)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 23
Data dodania: 2019-04-11

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Arkadiusz

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ