Następne

„Trzy kobiety i prezydent”

12,00 zł

Szczegóły

Oprawa:
Miękka

Rodzaj:
Polityka

Tytuł:
?Trzy kobiety i prezydent?


Opis

DARMOWA WYSYŁKA NA TERENIE POLSKI DLA ZAKUPÓW POWYŻEJ 100 ZŁ.

Witam, do sprzedania posiadam książkę z prywatnej kolekcji

„Trzy kobiety i prezydent”


AUTOR: Maksymilian Berezowski
KATEGORIA: literatura faktu
ISBN:
JĘZYK: POLSKI
WYDAWCA: Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej w Warszawie
ROK WYDANIA: 1977
WYDANIE: drugie rozszerzone
PUBLIKACJA: 6038
NAKŁAD: 30 000 + 200
ILOŚĆ STRON: 315
WYMIARY: 125x195 mm
OKŁADKA: Miękka z obwolutą
WAGA: 270 g.
KARTKI: Stan bardzo dobry, kartki czyste, niepozaginane.
STAN OGÓLNY: Bardzo dobry, obwoluta lekko poprzecierana, okładka w stanie idealnym, kartki niepozaginane, jakby książka nigdy nie była czytana. Zdjęcia przedstawiają stan faktyczny. Wewnątrz pieczątka „zbiór prywatny”.

Źródło opisu - internet: W ciągu 17 dni ujęto trzy kobiety, z których jedna (Patrycja Hearst) była uczestniczką zbiorowych akcji terrorystycznych, a dwie podjęły taką akcję samotnie. Żadna z nich nie była zwykłą kryminalistką - żadnej nie chodziło o czysto osobiste zadośćuczynienie, o zemstę na ukochanym lub zgromadzenie fortuny. Żadna też nie była nowicjuszką we władaniu bronią. Lynette Fromme i Sara Jane Moore zaatakowały prezydenta Forda; Patty Hearst należała do grupy pseudoanarchistów i napadała na banki, mając w rodzinie więcej pieniędzy, niż mogłaby zużyć. Wszystkie trzy miały przewrócone w głowie; każda inaczej.ZAPRASZAM NA INNE AUKCJE KSIĄŻEK

Kupując większe ilości książek za przesyłkę płacisz raz. Nie mam zamiaru zarabiać na przesyłce, więc koszt takiej przesyłki będzie ustalany indywidualnie w zależności od wagi przesyłki.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Zobacz również

 „Grzechy Dzieciństwa”
7,00 zł

Zalesie Śląskie
(ogłoszenia opolskie)

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne