Następne

„Romantyczne mecze”

9,00 zł

Szczegóły

Oprawa:
Miękka

Rodzaj:
Sport

Tytuł:
?Romantyczne mecze?


Opis

DARMOWA WYSYŁKA NA TERENIE POLSKI DLA ZAKUPÓW POWYŻEJ 100 ZŁ.

Witam, do sprzedania posiadam książkę z prywatnej kolekcji

„Romantyczne mecze”


AUTOR: Bohdan Tomaszewski
KATEGORIA: Sport
OPISYWANE DYSCYPLINY: piłka nożna, tenis, narciarstwo, kolarstwo, rajdy samochodowe, spadochroniarstwo, jeździectwo, boks i inne
ISBN: 83-217-2513-9
JĘZYK: POLSKI
WYDAWCA: Wydawnictwo „Sport i Turystyka” Warszawa
ROK WYDANIA: 1985
WYDANIE: Drugie
NAKŁAD: 19 750 + 250
PUBLIKACJA: 2513
ILOŚĆ STRON: 207
WYMIARY: 145x204 mm
OKŁADKA: Miękka
WAGA: 230 g.
KARTKI: Stan bardzo dobry, kartki czyste, niepozaginane.
STAN OGÓLNY: Bardzo dobry, okładka lekko przybrudzona, kartki niepozaginane, jakby książka nigdy nie była czytana. Zdjęcia przedstawiają stan faktyczny, posiada normalne ślady „leżakowania”.

Źródło opisu - internet:
"Romantyczne mecze" to jedna z najsłynniejszych książek autorstwa Bohdana Tomaszewskiego, którą czytelnicy "Przeglądu Sportowego" uznali w Plebiscycie za najlepszą książkę sportową 30-lecia PRL. Tomaszewski w kilkunastu tekstach wspomina sportowe wydarzenia i osobowości, które zrobiły na nim wrażenie, niekoniecznie osiągając wymierny sukces czy bijąc rekord świata. W opowiadaniach autora pojawiają się głównie tenisiści i ich pojedynki na kortach, ale też piłkarze, jeźdźcy, bokserzy, kolarze i inni sportowcy.

Autor, dziennikarz i popularny sprawozdawca radia i telewizji, znajdował się blisko wielu najbardziej interesujących wydarzeń sportowych, umiał je obserwować, umiał zaglądać za ich kulisy oraz, co najważniejsze, potrafił z dużym talentem zamknąć swe obserwacje w dojrzałej i pełnej sportowego nastroju książce. Wszystkie opowiadania są autentyczne, przekonywające, uczą patrzeć na sport i wiązać się z nim emocjonalnie. Książka pozwoli "kibicom" sportowym lepiej zrozumieć sens oglądanych przez nich sportowych spotkań, a czytelników obojętnych wobec sportu przekona o wartości kultury fizycznej.


ZAPRASZAM NA INNE AUKCJE KSIĄŻEK

Kupując większe ilości książek za przesyłkę płacisz raz. Nie mam zamiaru zarabiać na przesyłce, więc koszt takiej przesyłki będzie ustalany indywidualnie w zależności od wagi przesyłki.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Zobacz również

 „Milczący rejs ”
1,00 zł

Zalesie Śląskie
(ogłoszenia opolskie)

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne