Następne

Ogłoszenie jest nieaktualne

„Mroczny Krzyżowiec” - Powieść angielska 20 w

6,50 zł

Szczegóły

Oprawa:
Miękka

Rodzaj:
Thriller, horror

Tytuł:
?Mroczny Krzyżowiec? - Powieść angielska 20 w


Opis

DARMOWA WYSYŁKA NA TERENIE POLSKI DLA ZAKUPÓW POWYŻEJ 100 ZŁ.

Witam, do sprzedania posiadam książkę z prywatnej kolekcji

„Mroczny Krzyżowiec” - Powieść angielska 20 w


AUTOR: Alistair Maclean
PRZEŁOŻYLI: Grażyna i Robert Ginalscy
KATEGORIA: Powieść angielska 20 w.
GATUNEK: kryminał, thiller, sensacja
ISBN: 83-85021-13-2
JĘZYK: POLSKI
WYDAWCA: Wydawnictwo Epoka Warszawa
SERIA: „Wystrzałowa”
ROK WYDANIA: 1989
WYDANIE: pierwsze
NAKŁAD: 125 000
ILOŚĆ STRON: 265
WYMIARY: 120x165 mm
OKŁADKA: Miękka
WAGA: 200 g.
KARTKI: Stan bardzo dobry, kartki czyste, niepozaginane.
STAN OGÓLNY: Bardzo dobry, kartki niepozaginane, jakby książka nigdy nie była czytana. Zdjęcia przedstawiają stan faktyczny, książka czysta, niepopisana, posiada normalne ślady „leżakowania”.

Źródło opisu - internet: W "Daily Telegraph" ukazują się atrakcyjne oferty pracy dla specjalistów w zakresie nowoczesnych technologii. Ośmiu naukowców skuszonych wysokimi zarobkami przepada bez śladu w tajemniczych okolicznościach.
Na kolejne ogłoszenie odpowiada agent wywiadu brytyjskiego John Bentall, który ma rozwikłać zagadkową sprawę zniknięć grupy naukowców w oraz ich małżonek.
Do pomocy przydzielona mu zostaje agentka Mary Hopeman. Jako państwo Bentall wyruszają oni do Australii. Po drodze jednak zostają po rwani. Porwanej parze udaje się uciec na polinezyjską wyspę zamieszkaną przez ekspedycję archeologiczną. Tam John Bentall dokonuje z zaskakującego odkrycia. Co to za odkrycie i do czego doprowadzi?

Agent John Bentall - specjalista od paliw stałych - zostaje odwołany z Bliskiego Wschodu do nowego zadania. Ma rozwikłać sprawę zaginięcia grupy naukowców oraz ich małżonek. Do pomocy przydzielona mu zostaje agentka Mary Hopeman. Jako państwo Bentall wyruszają oni do Australii. Po drodze jednak zostają porwani przez tajemniczego kapitana Flecka. Następnie w wyniku pewnych okoliczności trafiają na wyspę zamieszkaną przez ekspedycję archeologiczną. Tam John Bentall dokonuje zaskakującego odkrycia.ZAPRASZAM NA INNE AUKCJE KSIĄŻEK

Kupując większe ilości książek za przesyłkę płacisz raz. Nie mam zamiaru zarabiać na przesyłce, więc koszt takiej przesyłki będzie ustalany indywidualnie w zależności od wagi przesyłki.


Następne ogłoszenie

Zobacz również

 „Sankcja na Eigerze”
3,00 zł

Zalesie Śląskie
(ogłoszenia opolskie)

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne