Następne

„Cichym ścigałam go lotem...”

3,00 zł

Szczegóły

Oprawa:
Miękka

Rodzaj:
Sensacja, kryminał

Tytuł:
?Cichym ścigałam go lotem...?

Autor:
Joe Alex


Opis

DARMOWA WYSYŁKA DLA ZAKUPÓW POWYŻEJ 100 ZŁ.

Witam, do sprzedania posiadam książkę z prywatnej kolekcji

„Cichym ścigałam go lotem...”


AUTOR: Joe Alex
GATUNEK: powieść detektywistyczna
ISBN: brak
JĘZYK: POLSKI
WYDAWCA: Wydawnictwo Literackie Kraków
ROK WYDANIA: 1977
WYDANIE: jedenaste
NAKŁAD: 180 000
ILOŚĆ STRON: 157
WYMIARY: 180x110 mm
OKŁADKA: Miękka
WAGA: g.
KARTKI: Stan dobry, kartki pożółknięte, czyste
STAN OGÓLNY: dobry. Zdjęcia przedstawiają stan faktyczny, książka czysta, niepopisana, posiada normalne ślady użytkowania, na pierwszej stronie widoczne odklejenie książki od okładki - do fachowego podklejenia.

Źródło opisu - internet: Pewnej niedzielnej nocy w willi na przedmieściach Londynu umiera wybitny ekonomista i entomolog Sir Gordon Bedford. Zmarły, uchodzący w oczach opinii publicznej za wzór uczciwości, zostawił list samobójczy, w którym przyznaje się do popełnienia oszustw finansowych. Po odnalezieniu drugiego listu pożegnalnego, który mówi o ,,usunięciu się z drogi żony sir Gordona Bedforda i jakiegoś człowieka, którego zmarły lubi i szanuje" zastępca szefa wydziału kryminalnego Ben Parker i jego przyjaciel - autor powieści kryminalnych Joe Alex obecni w tym czasie w tym domu przeprowadzają śledztwo, które ujawnia, że sir Gordon wcale nie popełnił samobójstwa, a co więcej - planował morderstwo na swoim osobistym asystencie, z którym zdradzała go żona. Rozmowę Roberta (asystenta) i Sylwii (żony) usłyszała nienawidząca jej bratowa - Judyta, która opowiedziała o tym mężowi - Cyrilowi, a on z kolei powiadomił Gordona, którego godzinę przed planowanym morderstwem zabił. Detektywom udało się zmusić go, żeby przyznał się sam, a pomogła im w tym mała, martwa ćma.ZAPRASZAM NA INNE AUKCJE KSIĄŻEK

Przy zakupie większej ilości książek za przesyłkę płacisz raz. Nie mam zamiaru zarabiać na przesyłce, więc koszt takiej przesyłki będzie ustalany indywidualnie w zależności od wagi przesyłki.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne