DZIAŁKA 342 m2 + DOM 50m2 - ZAKROCZYM !

209 000 zł

Działka Zakroczym sprzedam, pow. 342 m2  (3.4a)
Działka Zakroczym sprzedam, pow. 342 m2  (3.4a) - zdjęcie 1Działka Zakroczym sprzedam, pow. 342 m2  (3.4a) - zdjęcie 2Działka Zakroczym sprzedam, pow. 342 m2  (3.4a) - zdjęcie 3Działka Zakroczym sprzedam, pow. 342 m2  (3.4a) - zdjęcie 4Działka Zakroczym sprzedam, pow. 342 m2  (3.4a) - zdjęcie 5Działka Zakroczym sprzedam, pow. 342 m2  (3.4a) - zdjęcie 6Działka Zakroczym sprzedam, pow. 342 m2  (3.4a) - zdjęcie 7Działka Zakroczym sprzedam, pow. 342 m2  (3.4a) - zdjęcie 8
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Zakroczym
woj. mazowieckie
pow. nowodworski
gm. Zakroczym

Działka w Zakroczymiu - parametry

Droga dojazdowa:
Asfaltowa

Cena za m2:
611.11

Powierzchnia:
342 m2

Kształt działki:
Nieregularny


Działka na sprzedaż, Zakroczym - opis nieruchomości

Oferujemy Państwu nieruchomość położoną w miejscowości Zakroczym, gmina Zakroczym. Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 342 m2. Na działce posadowiony jest budynek z 1980 roku.Działka w Miejscowym Planie jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Na działce jest budynek budowany w latach osiemdziesiątych. Budynek jest do kapitalnego remontu. Składa się z dwóch pomieszczeń ( jedno z nich pełniło rolę kuchni drugie  pokoju), plus trzecie małe pomieszczenie, które  nie ma bezpośredniego przejścia do pozostałych pokoi ( istnieje możliwość wyburzenia ściany). Strop żel-betonowy - możliwość podniesienia budynku, dobudowania piętra. Budynek budowany jest z cegły czerwonej od wewnątrz i cegły białej po zewnętrznej stronie. W drodze wszystkie media: kanalizacja, woda, gaz, prąd. Stan prawny uregulowany, założona Księga Wieczysta.Zapraszam do ogladania i zakupu !Polecam !Marta Gruza519 844 183Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka do sprzedania w cenie: 209 000 zł.
Powierzchnia działki wynosi: 342 m2 (3.4a).
Nieruchomość położona jest w województwie mazowieckim, w Zakroczymiu.
Dojazd do działki drogą asfaltowąZadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 519... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Zakroczym
woj. mazowieckie
pow. nowodworski
gm. Zakroczym

Dane wystawiającego:
Marta Gruza
(Nieruchomości Ilona Mesiter)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Działki na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2021-09-20

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Marta Gruza
(Nieruchomości Ilona Mesiter)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij