Serwis komputerowy, naprawa komputerów


Opis

Naprawa sprzętu komputerowego. Instalacja oprogramowania Windows, sterowników. Aktualizacja systemudo nowszej wersji. Odwirusowywanie, czyszczenie systemu, usuwanie reklam z przeglądarek. Doświadczony informatyk podejmie się zleceń dodatkowych w godzinach południowych. Możliwy dojazd do klienta na terenie Zabrza i Gliwic.
Zapraszam na stronę www.naprawakomputera.eu


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Zabrze - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Katowice (pow. m. Katowice w śląskim), Ogłoszenia Sosnowiec (pow. m. Sosnowiec w śląskim), Ogłoszenia Bytom (pow. m. Bytom w śląskim), Ogłoszenia Gliwice (pow. m. Gliwice w śląskim), Ogłoszenia Ruda Śląska (pow. m. Ruda Śląska w śląskim), Ogłoszenia Chorzów (pow. m. Chorzów w śląskim), Ogłoszenia Dąbrowa Górnicza (pow. m. Dąbrowa Górnicza w śląskim)