Piec / kocioł CO z podajnikiem eko-groszek nowe/używane

8 000,00 zł

piec / kocioł CO z podajnikiem eko-groszek no... - Pozostałe artykuły do... - Zabrze
piec / kocioł CO z podajnikiem eko-groszek no... - Pozostałe artykuły do... - Zabrze - zdjęcie 1piec / kocioł CO z podajnikiem eko-groszek no... - Pozostałe artykuły do... - Zabrze - zdjęcie 2piec / kocioł CO z podajnikiem eko-groszek no... - Pozostałe artykuły do... - Zabrze - zdjęcie 3piec / kocioł CO z podajnikiem eko-groszek no... - Pozostałe artykuły do... - Zabrze - zdjęcie 4piec / kocioł CO z podajnikiem eko-groszek no... - Pozostałe artykuły do... - Zabrze - zdjęcie 5piec / kocioł CO z podajnikiem eko-groszek no... - Pozostałe artykuły do... - Zabrze - zdjęcie 6piec / kocioł CO z podajnikiem eko-groszek no... - Pozostałe artykuły do... - Zabrze - zdjęcie 7piec / kocioł CO z podajnikiem eko-groszek no... - Pozostałe artykuły do... - Zabrze - zdjęcie 8
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Zabrze
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Sprzedam kompletny zestaw kotła z podajnikiem na ekogroszek

-kocioł Logiterm Duomax 32kW nowy, nieużywany o sprawności 95% zakupiony w 2019 spełniający wymagania 5 klasy-bez możliwości instalacji rusztu
kocioł dokładnie takiego typu ale starszy i niższej klasy jeszcze do końca sezonu wiosennego 2021 ogrzewał mój dom o powierzchni ponad 300m2 i wodę w zasobniku 400L, zużycie węgla w ostatnich 2 latach to ok 5,5 tony (nowy piec tego typu to w tej chwili wydatek rzędu 14000PLN)

elementy używane ze starego pieca:
- zasobnik - w b. dobrym stanie, bez dziur, zabezpieczony od środka farbą antykorozyjną (wykonanie we własnym zakresie), nosi normalne ślady użytkowania, zdarcia lakieru
-palnik w pełni sprawny
-ślimak z bardzo dobrej jakości stali
-doskonały, w pełni sprawny silnik do podajnika - nigdy w czasie 10letniej pracy nie uległ uszkodzeniu
-podajnik brudny ale w pełni sprawny ;)
-instrukcja obsługi
= gratis: zawór 3drożny + filtr (uzywane, sprawne)
Sprzedaję wszystko razem jako komplet !Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 693... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Zabrze
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Florian.

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe artykuły do domu i ogrodu
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 9
Data dodania: 2021-09-06

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Florian.

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij