Dom w zab. szeregowej Zabawa k/Wieliczki 103m2

410 000 zł

Dom w Zabawie - parametry

Pow. domu:
104 m2

Pow. działki:
131 m2

Cena za m2:
3957.53

Rok budowy:
2019

Technologia:
Cegła

Pokrycie:
Dachówka ceramiczna


Dom na sprzedaż, Zabawa - opis nieruchomości

Tuż obok Wieliczki kompleks osiemnastu segmentów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Domy oddawane w stanie deweloperskim (tynki gipsowe maszynowe, wylewka cementowa). Instalacje wewnętrzne rozprowadzone. Ogrzewanie własne gazowe (kocioł dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania wraz z grzejnikami), w łazienkach, kuchni i wiatrołapie ogrzewanie podłogowe. W salonie możliwość montażu kominka.

Teren ogrodzony z bramą na pilota, zagospodarowany (oświetlenie, chodniki, parking, posadzone krzewy, zasiana trawa). Do każdego domu przynależą po 2 miejsca parkingowe. Wokół głównie niska zabudowa jednorodzinna, dużo terenów zielonych. Osiedle daje wiele możliwości odpoczynku – począwszy od weekendowych rodzinnych spacerów po codzienny trening biegowy, pozwalający zadbać o dobrą formę. Realizowane osiedle to także punkt idealnie połączony komunikacyjnie z Wieliczką oraz Krakowem.
Położenie osiedla w przyjaznym sąsiedztwie wśród ogrodów, w otoczeniu zieleni powoduje, iż będą Państwo mieli poczucie wyjątkowego komfortu. Inwestycja to nowoczesny funkcjonalny projekt wykorzystując materiały najwyższej jakości. Wyjątkowa koncepcja architektoniczna oraz dbałość o każdy szczegół czynią osiedle niezwykle atrakcyjnym.
Pow. działki 1,31 a.
Termin realizacji III kwartał 2019 r.

Dariusz Sikorski
tel: 606716557
[email protected]Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB------------

Najważniejsze informacje o domu:
Dom do sprzedania w cenie: 410 000 zł. Wybudowany w 2019 roku.
Całkowita powierzchnia domu wynosi: 104 m2.
Całkowita powierzchnia działki wynosi: 131 m2 (1.3a).
Nieruchomość zlokalizowana jest w województwie małopolskim, w Zabawie


Zadaj pytanie do oferty (Dom - 104 m2, działka: 131 m2, Zabawa - Sprzedam)

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Zabawa - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Kraków (pow. m. Kraków w małopolskim), Ogłoszenia Brzesko (pow. brzeski w małopolskim), Ogłoszenia Bochnia (pow. bocheński w małopolskim), Ogłoszenia Limanowa (pow. limanowski w małopolskim), Ogłoszenia Olkusz (pow. olkuski w małopolskim), Ogłoszenia Cianowice Duże (pow. krakowski w małopolskim), Ogłoszenia Bolechowice (pow. krakowski w małopolskim)