Kompletowanie zamówień - darmowy dojazd! WYSZKÓW

Kompletowanie zamówień - darmowy dojazd! WYSZKÓW - Spedycja, logistyka - Wyszków
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Wyszków
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Typ pracy:
Stała

Praca również poza Polską:
Nie

Wymagane dodatkowe uprawnienia:
Nie

Wymagany własny samochód:
Nie

Wymagane doświadczenie:
Nie

Wymiar godzin:
pełen wymiar


OpisNowoczesna firma logistyczna w ramach obsługi swojego kluczowego procesu poszukuje dużej grupy nowych pracowników na stanowisko do KOMPLETOWANIA ZAMÓWIEŃ.

LOKALIZACJA: darmowy dojazd do pracy z miejscowości Wyszków.UWAGA! Nie wymagamy żadnego doświadczenia - na pewno sobie poradzisz, bo Nasi liderzy oferują pełne przeszkolenie i na pewno pomogą Ci wdrożyć się w codzienne obowiązki! Wystarczy, że wyślesz do nas wiadomość przez portal ze swoim numerem telefonu, a nasza konsultantka do Ciebie zadzwoni, opowie Ci o pracy i warunkach zatrudnienia.

PRACUJ Z NAMI, A DZIĘKI TEMU ZYSKASZ:

darmowy dojazd do pracy,
możliwość podjęcia pracy jeszcze w tym tygodniu,
wolne weekendy, które będziesz poświęcać w pełni na odpoczynek,
zatrudnienie w ramach umowy o pracę - zapomnij o umowach śmieciowych!,
startowe wynagrodzenie 2700 zł brutto miesięcznie i REALNĄ premię nawet do 2000 zł MIESIĘCZNIE, jeśli będziesz poprawnie kompletować zamówienia oraz będziesz unikać nieobecności nieusprawiedliwionych,
wygodny komplet odzieży roboczej, abyś swobodnie mógł wykonywać swoją pracę,
pracę na nowoczesnym magazynie logistycznym, z godnymi warunkami pracy i świetnym zespołem liderów, którzy zawsze służą pomocą!


ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

kompletowanie zamówień,
zbieranie zamówień na terenie całego magazynu,
praca ze skanerem.Pracuj z Nami - nasz Zespół na Ciebie czeka! :)

Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach rekrutacyjnych jest w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 5-7. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko i będą przechowywane 12 miesięcy.

Po tym okresie są usuwane, a dane kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz do cofnięcia zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa powyżej. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych.
Dodatkowo, Twoje dane mogą być udostępniane: dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.Udzielam zgody w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a i art. 9 ust.2 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) Dz. Urz. UE L 2016.119.1 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. - Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - Nr certyfikatu 18016 - z siedzibą we Wrocławiu.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 504... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Wyszków
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Monika

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Spedycja, logistyka
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2020-09-17

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Monika

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ