Następne

Działka budowlana • 1131 m2 • Wysowa-Zdrój • Beskid Niski

36 000 zł

Działka w Wysowej-Zdroju - parametry

Rodzaj działki:
Budowlana

Wystawiający:
Osoba prywatna

Cena za m2:
31.83

Powierzchnia:
1131 m2

Kształt działki:
Prostokąt


Działka budowlana na sprzedaż, Wysowa-Zdrój - opis nieruchomości

Sprzedam działkę budowlaną w Wysowej-Zdroju - pięknej, uzdrowiskowej miejscowości zlokalizowanej w Beskidzie Niskim, gmina Uście Gorlickie, powiat Gorlicki.

Działka ma powierzchnię 11,31 ar. Numer działki: Wysowa-Zdrój 38/5. Lekkie nachylenie w kierunku południowym powoduje, że jest tutaj bardzo dobre nasłonecznienie.

Na chwilę obecną z jednej strony do działki prowadzi gminna droga polna. Istnieje możliwość współudziału przy trwających pracach związanych z krótszym dojazdem, wiążą się one także z przyśpieszonym dostępem do kanalizacji. Szczegóły podczas kontaktu.

Działka posiada dostęp do prądu.

Wysowa-Zdrój to chętnie odwiedzana przez turystów i kuracjuszy wioska. W pobliżu działki znajduje się las, strumyk, ścieżki piesze i rowerowe. Odległość od centrum, to około 2 km. W miejscowości znajduje się Park Zdrojowy, basen, sklepy spożywcze, restauracje, szkoła, kościoły, przystanek autobusowy (istnieje bezpośrednie połączenia Wysowa-Zdrój - Warszawa), atrakcje związane z kulturą łemkowską. Niedaleko zalew Klimkówka, stoki narciarskie i inne atrakcje związane z aktywnym wypoczynkiem.

Zapraszam do kontaktu: 577 566 907

------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka budowlana do sprzedania w cenie: 36 000 zł.
Powierzchnia działki budowlanej wynosi: 1131 m2 (11.3a).
Nieruchomość położona jest w województwie małopolskim, w Wysowej-Zdroju


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne