Rękawice leki wcr flex s speed system

687,00 zł

Rękawice leki wcr flex s speed system - Narciarstwo i Snowboard - Wyczechowo
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Wyczechowo
woj. pomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

We współpracy z asami Pucharu Świata Peterem Fillem i Dominikiem Paris firma LEKI opracowała rękawice wyścigowe zgodnie ze specyficznymi wymaganiami zawodników Pucharu Świata. System prędkości Flex S Speed Worldcup jest szczególnie przydatny w dyscyplinach gdzie prędkość odgrywa dużą rolę. Szczególną uwagę zwrócono na jeszcze bardziej bezpośredni kontakt z rękojeścią: w tym celu zewnętrzną integrację paska (ESI) unikalnego systemu Trigger S przeniesiono na zewnątrz dłoni, aby zoptymalizować przyczepność. Rozszerzone podkładki ochronne na kostkach i zoptymalizowany panel Flex z tyłu dłoni zapewniają optymalną ochronę.Doskonałe dopasowana do dłoni
 
Rękawice od firmy LEKI projektowane są w oparciu o naturalny kształt dłoni w celu zapewnienia ich użytkownikom maksymalnego komfortu i wygody. Swoboda ruchu, a jednocześnie przyleganie materiału do dłoni chroni przed chłodem, a  regulowane zapięcie pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie rękawic.
Trigger S Loop – innowacyjny system mocowania kijów
 
Rama, która została zabudowana w rękawicy, stabilizuje pętle wykonaną z włókien aramidowych. Pętla jest integralnym elementem systemu Trigger S. Dzięki niemu możliwe jest błyskawiczne wpinanie i wypinanie kijów zjazdowych, co przekłada się nie tylko na wygodę i kontrolę nad kijami, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo podczas upadku.
 
Doskonała ochrona przed chłodem i wilgocią
 
Ocieplenie Thinsulate to syntetyczny materiał, odpowiadający za utrzymanie prawidłowej temperatury wewnątrz rękawicy. Dodatkową ochronę stanowi naturalna, kozia skóra oraz przyjemna w dotyku podszewka Boa Fleece. Taka konstrukcja zapewnia zarówno ciepło i suchość, jak też gwarantuje komfort i wygodę użytkowania.
 
Regulowane mankiety na rzepy
 
Oprócz formy dopasowanej do naturalnego kształtu dłoni rękawice posiadają regulowane mankiety na rzepy, jak również pasek na nadgarstku. Dzięki tym dwóm elementom z większą dokładnością i precyzją dostosujesz rozmiar rękawic indywidualnie do rozmiaru swojej dłoni. Dobrze przylegająca rękawica stanowi gwarancję bezpieczeństwa jazdy.
 
Stabilny uchwyt
 
Silikonowe wykończenie rękawicy wspiera stabilny i dobry uchwyt, co pozwala na jeszcze lepszą precyzję podczas zjazdu. Wyróżniają się doskonałą przyczepnością przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej swobody ruchu, jaka jest dopuszczalna podczas ekstremalnych sportów zimowych.
 

Szczegółowe informacje na temat produktu oraz dostawy znajdziesz na stronie sklepu


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Wyczechowo
woj. pomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sport
(Sport)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Narciarstwo i Snowboard
(w dziale: Sport i turystyka)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2020-05-01

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sport
(Sport)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ