Dom na sprzedaż, 101.4m², 3 pokoje, działka 5700m², Wybrzeże

225 000 zł

Dom w Wybrzeżu - parametry

Pow. domu:
101 m2

Pow. działki:
5700 m2

Cena za m2:
2218.93

Rok budowy:
1956

Technologia:
Drewno


Dom na sprzedaż, Wybrzeże - opis nieruchomości

Wybrzeże k/Dubiecka do sprzedania dom parterowy wolnostojący o pow. użytkowej około 100 m2, wraz z zabudowaniami gospodarczymi (stodoła z stajnia) położona w w malowniczej okolicy nad Sanem na 3 działkach o sumarycznej powierzchni 57 a. Dom o konstrukcji drewnianej. W skład domu wchodzi:
- 3 pokoje,
- kuchnia,
- przedpokój,
- łazienka,
- WC,
- kotłownia.

Budynek ocieplony styropianem, wymieniono okna przeprowadzono gruntowny remont całego wnętrza, dom opalany piecem na paliwo stałe. Działka zagospodarowana z krzewami i nasadzeniami wokół domu. W cenie domu także garaż należący do zabudowań.

Nieruchomość położona na wysokim nadbrzeżu w bardzo bliskiej odległości od Sanu. Dojście do posesji przez kładkę na rzece San, lub dojazd samochodem od strony miejscowości Iskań. Piękna malownicza okolica, również o charakterze wypoczynkowym i rekreacyjnym.
Dostęp do internetu.
Cena do negocjacji
Polecamy i zapraszamy do kontaktu.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB------------

Najważniejsze informacje o domu:
Dom do sprzedania w cenie: 225 000 zł. Wybudowany w 1956 roku.
Całkowita powierzchnia domu wynosi: 101 m2.
Całkowita powierzchnia działki wynosi: 5700 m2 (57a).
Nieruchomość zlokalizowana jest w województwie podkarpackim, w Wybrzeżu


Zadaj pytanie do oferty (Dom - 101 m2, działka: 5700 m2, Wybrzeże - Sprzedam)

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Wybrzeże - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Rzeszów (pow. m. Rzeszów w podkarpackim), Ogłoszenia Przemyśl (pow. m. Przemyśl w podkarpackim), Ogłoszenia Jarosław (pow. jarosławski w podkarpackim), Ogłoszenia Sanok (pow. sanocki w podkarpackim), Ogłoszenia Kraczkowa (pow. łańcucki w podkarpackim), Ogłoszenia Izdebki (pow. brzozowski w podkarpackim), Ogłoszenia Przeworsk (pow. przeworski w podkarpackim)