Tłumaczenia PLEN. Najtaniej!

Tłumaczenia PLEN. Najtaniej! - Tłumaczenia - Wrocławice
Tłumaczenia PLEN. Najtaniej! - Tłumaczenia - Wrocławice - zdjęcie 1Tłumaczenia PLEN. Najtaniej! - Tłumaczenia - Wrocławice - zdjęcie 2Tłumaczenia PLEN. Najtaniej! - Tłumaczenia - Wrocławice - zdjęcie 3Tłumaczenia PLEN. Najtaniej! - Tłumaczenia - Wrocławice - zdjęcie 4
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Wrocławice
woj. dolnośląskie
pow. milicki
gm. Milicz

Wystawiający:
Osoba prywatna

Szczegóły

Język:
angielski

Tłumacz przysięgły:
Nie

Ze słuchu:
Tak


Opis

AlanTłumaczenia wykonuje profesjonalne tłumaczenia dowolnych tekstów z, i na język angielski. Oferta tłumaczeń jest skierowana do klientów indywidualnych, jak i firm wszystkich branż (także specjalistycznych: przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Możemy przetłumaczyć dokumenty firmowe, faktury, katalogi, slogany reklamowe, sprawozdania, umowy, korespondencję handlową, akty, pełnomocnictwa, formularze i inne materiały, także niejawne.

Jako, że język angielski jest niekwestionowanym liderem pod względem liczby zleceń, AlanTłumaczenia może pochwalić się rozległą wiedzą i doświadczeniem w tłumaczeniu najróżniejszych tekstów z, i na język angielski.

✅ Atrakcyjne rabaty (Nawet do -50%)
✅ Szybkie terminy wykonania
✅ Pełen profesjonalizmZadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 577... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Wrocławice
woj. dolnośląskie
pow. milicki
gm. Milicz

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Alan

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Tłumaczenia
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 38
Data dodania: 2018-02-08

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Alan

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij