Następne

Tłumaczenia PLEN. Najtaniej!

Szczegóły

Język:
angielski

Tłumacz przysięgły:
Nie

Ze słuchu:
Tak


Opis

AlanTłumaczenia wykonuje profesjonalne tłumaczenia dowolnych tekstów z, i na język angielski. Oferta tłumaczeń jest skierowana do klientów indywidualnych, jak i firm wszystkich branż (także specjalistycznych: przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Możemy przetłumaczyć dokumenty firmowe, faktury, katalogi, slogany reklamowe, sprawozdania, umowy, korespondencję handlową, akty, pełnomocnictwa, formularze i inne materiały, także niejawne.

Jako, że język angielski jest niekwestionowanym liderem pod względem liczby zleceń, AlanTłumaczenia może pochwalić się rozległą wiedzą i doświadczeniem w tłumaczeniu najróżniejszych tekstów z, i na język angielski.

✅ Atrakcyjne rabaty (Nawet do -50%)
✅ Szybkie terminy wykonania
✅ Pełen profesjonalizm


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne