Zwalczanie, usuwanie, kretów, cennik tel. 504-746-203, wypłaszanie, tępienie, gazowanie, fumigacja,

Zwalczanie, usuwanie, kretów, cennik tel. 504... - Pozostałe usługi - Wrocław
Zwalczanie, usuwanie, kretów, cennik tel. 504... - Pozostałe usługi - Wrocław - zdjęcie 1Zwalczanie, usuwanie, kretów, cennik tel. 504... - Pozostałe usługi - Wrocław - zdjęcie 2Zwalczanie, usuwanie, kretów, cennik tel. 504... - Pozostałe usługi - Wrocław - zdjęcie 3
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Wrocław
woj. dolnośląskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Jak pozbyć się kreta z ogrodu? Ten stosunkowo mały ssak o słabo wykształconym wzroku mimo iż nie widzi, za to bardzo dobrze słyszy i wyczuwa nawet najmniejsze drgania podłoża. Dzięki tym właściwością sprawnie radzi sobie radzi sobie w ciemnych korytarzach. Naturalnym jego środowiskiem są podziemne korytarze. Kret drążąc je żywi się znajdowanymi dżdżownicami, żabami, owadami. Efektem jego działalności są kopce szpecące naszą działkę, podgryzane korzenie roślin, warzyw oraz zniszczenia w uprawach. Uwaga Krety nie zapadają w sen zimowy. Wykopuje system podziemnych tuneli o średnicy około 6 cm, o długości nawet do 100 m, regularnie je odwiedzając utrzymując w „gotowości”
Jeśli próbowałeś usunąć kreta ze swojego terenu wiesz, że nie wymaga to dużej cierpliwości i determinacji. Dostępne na runku metody na zwalczanie kretów wymagają zaangażowania i wiedzy praktycznej w zakresie ich stosowania.
Jaka jest skuteczna metoda na pozbycie się kretów z ogródka? Kopce szpecą działkę, wyrządzają szkody w uprawach. Czy można wypłoszyć kreta z ogrodu?
Nasz środek pozwoli Ci na skuteczne pozbycie się niechcianych gości!
Najlepszy sposób na pozbycie się kreta z ogrodu? Gazowanie tuneli to skuteczny sposób na krety. Metoda polega na uwolnieniu w reakcji chemicznej acetylenu drażniącego śluzówki szkodników, nie niszcząc przy tym trawnika czy upraw na działce. Gaz dociera do podziemnych zakamarków i korytarzy w odległości nawet do stu metrów. Środek w granulacie służy gazowania tuneli i jest znany od lat i skuteczny sposób na krety. Zaletą tej metody jest nie niszczenie trawnika, roślin. Działa natychmiast po zastosowaniu ! Bardzo skuteczny sposób szkodniki.


Firma zwalczająca krety.
Cena usługi tel. 504-746-203.
[email protected]
http://omegaplus.home.pl/zwalczanie-kreta/

Zwalczanie usuwanie, wypłaszanie, tępienie, gazowanie, fumigacja. Wrocław. Oleśnica, Trzebnica, Czernica, Mirków, Kiełczów, Chrząstawa, Nadolice, Siechnice, Bielany Wrocławskie, Jelcz Laskowice, Oława, Długołęka, Dobroszyce, Kamieniec Wrocławski, Łozina, Borowa Oleśnicka, Byków, Szczodre, Domaszczyn, Kamień, Wilczyce, Kiełczówek, Dobrzykowice, Krzyków, Radwanice, Święta Katarzyna, Żerniki, Smardzów, Iwiny, Wysoka, Szewce, Pęgów, Wiśnia Mała, Krzyżanowice, Pasikurowice, Ramiszów.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 504... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Wrocław
woj. dolnośląskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Bartek

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe usługi
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 22
Data dodania: 2019-01-14

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Bartek

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ