Złoto, lokata. Super biznes dla firm, osób.

Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Wrocław
woj. dolnośląskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Szczegóły

Praca zdalna:
Tak


Opis

Szanujesz swoje pieniądze ? Dajesz je na procent w banku ? Czy wiesz że oszczędzanie oraz budowa swego kapitału w złocie inwestycyjnym, od zawsze jest najlepszym zabezpieczeniem dla naszych pieniędzy. Szczególnie teraz gdy jego wartość non stop rośnie i na pewno da Ci wyższy procent niż w banku. Sztabki złota o dowolnej gramaturze, na życzenie dostarczane do domu. Mamy tu gwarancję, umowę na odkupienie złota w dowolnym momencie w najlepszej cenie. Również możliwość zakupu na dowolne miesięczne wpłaty, nawet od 50 zł. [ nie są to raty ] Dochodowy biznes dla właścicieli różnych firm, handlowców, osób. Dodatkowo współpraca z firmą jako klient a następnie partner, umożliwia każdej osobie pozyskiwanie środków na zakup złota dla siebie, bez kosztów własnych. Czyli możesz je mieć nawet za darmo. Więcej tu https://pasywnedochody.pl


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 609... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Wrocław
woj. dolnośląskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Jan

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Marketing i zarządzanie, PR
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2020-11-21

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Jan

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ