Strona WWW z CMS - responsywne i nowoczesne witryny WWW

Strona WWW z CMS - responsywne i nowoczesne w... - Usługi graficzne, Internet - Wrocław
Strona WWW z CMS - responsywne i nowoczesne w... - Usługi graficzne, Internet - Wrocław - zdjęcie 1Strona WWW z CMS - responsywne i nowoczesne w... - Usługi graficzne, Internet - Wrocław - zdjęcie 2Strona WWW z CMS - responsywne i nowoczesne w... - Usługi graficzne, Internet - Wrocław - zdjęcie 3Strona WWW z CMS - responsywne i nowoczesne w... - Usługi graficzne, Internet - Wrocław - zdjęcie 4
+48 797... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj
Potrzebujesz gotówki?
Zobacz na mapie:
Wrocław
woj. dolnośląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Szukasz niedrogiego rozwiązania? Potrzebujesz zmienić stronę internetową na nową? Szukasz wykonawcy dla nowej strony WWW? Dobrze, że trafiłeś własnie do mnie! To nie żart!

Z pewnością przejrzałeś już tysiąc ofert, które nie różnią się niczym od siebie, prócz ceny - prawda? Każda firma jest profesjonalna, rzetelna, posiada krótkie terminy realizacji i oczywiście zaopiekuje się Twoim projektem kompleksowo. Znasz to już prawda? Dobrze wiesz, że każdy kto sprzedaje produkt lub usługę zawsze pwie Ci to, co chcesz tak naprawdę usłyszeć, abyś został klientem właśnie ich firmy. Masz tego dosyć? Nie chcesz być klepany po ramieniu i zapewniany, że oni zrobią to najlepiej i są lepsi od konkurencji? Masz dość tych bzdur?

Napisz do mnie. Nie będę Cię przekonywał, że powinieneś mnie zatrudnić. Opowiem Ci w jaki sposób możesz zbudować Twoją nową stronę internetową. Zrobię więcej!
Pozwól, że napiszę Ci czym się zajmuję:

- Piszę teksty SEO, treści na strony internetowe, blogi, artykuły sponsorowane, a nawet opowiadania, storytelling i poezję, czyli czego dusza zapragnie ;)
- Tworzę strony WWW w oparciu o system CMS WordPress oraz zaawansowany i nowoczesny system budowania stron DIVI oraz DIVI Site Builder
- Stawiam sklepy internetowe w oparciu o system zarządzania CMS PrestaShop
- Zabezpieczam strony internetowe i opiekuję się stronami klientów, aby nikt się na nie nie włamał. Wykonuję więc nie tylko aktualizacje i ręczne kopie zapasowe, ale również dbam o to, aby cały system CMS był sprawny każdego dnia.
- Wdrażam certyfikaty SSL, które są bardzo ważnym elementem RODO, jeśli na stronie potrzebujesz mieć formularze kontaktowe
- Tworzę nazwy własne - firm, marek, produktów itp. Zajmuję się więc również Namingiem i Brandingiem
- Jeżeli będziesz potrzebował, stworzę dla Ciebie grafikę wektorową w postaci Logotypu (również z księgą znaków), wizytówki, ulotki, folderu, banera reklamowego itp.
- Pozycjonuję strony WWW - dbam o to, aby Twoja strona WWW i sklep internetowy piął się wysoko w wyszukiwaniach Google, ale nie tylko. W ramach pozycjonowania oferuję również panel SEO, w którym możesz śledzić moje poczynania i monitorować swoje frazy, zapewniam również odpowiedni content pod SEO i przygotowanie Twojej strony WWW pod wybrane frazy. Zapewniam Ci również stworzenie wizytówki Google Moja Firma i prowadzenie jej, aby wspomóc pozycjonowanie :)

No cóż. to by było na tyle. Oczywiście nie jestem w stanie wyliczyć wszystkim moich umiejętności w jednym ogłoszeniu, więc jeśli potrzebujesz pomocy, usługi, obsługi lub po prostu szukasz osoby / firmy, która nie będzie wystawiała Ci po prostu faktur, bo musi opłacić drogie biuro w centrum miasta i całej armii pracowników, wiesz gdzie mnie znaleźć. Prowadzę biznes w modelu B2B - więc współpracuję ze specjalistami w branży zdalnie. Nie tracę ani pieniędzy, ani czasu na wynajmowanie drogich biur i pracowników, którzy otrzymują pensję bez wzgledu na to, co robią :) Dla mnie liczy się efekt i zapłata za to, czego oczekuję. Myślisz podobnie? To prawdopodobnie się dogadamy!

JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ, AŻ NAPISZESZ DO MNIE LUB ZADZWONISZ I BĘDZIEMY MOGLI SPOKOJNIE POROZMAWIAĆ!!! DO USŁYSZENIA!!!


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 797... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj
Potrzebujesz gotówki?
Zobacz na mapie:
Wrocław
woj. dolnośląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Łukasz
(Entaris Studio Łukasz Kowalski)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Usługi graficzne, Internet
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 12
Data dodania: 2019-06-19

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj oferty w okolicy