Royal Canin Veterinary Feline Diabetic - 12 x 85 g

54,80 zł

Royal Canin Veterinary Feline Diabetic - 12 x... - Karmy dla kotów - Wrocław

Opis

Zrównoważona dieta jest szczególnie ważna dla kotów z cukrzycą. Karma mokra Royal Canin Veterinary Feline Diabetic została opracowana specjalnie jako dietetyczna karma pełnoporcjowa dla kotów z cukrzycą. Pomaga regulować poziom cukru we krwi i przyczynia się do kontroli podwyższonego poziomu cukru we krwi po jedzeniu. Karma mokra Royal Canin Veterinary Feline Diabetic ma niską zawartość skrobi i cukrów ogółem. Zawiera zboża o niskim indeksie glikemicznym i niskiej zawartości węglowodanów. Z drugiej strony, zawartość białka jest wysoka. Pomaga to w budowie i utrzymaniu szczupłej masy mięśniowej. Royal Canin Veterinary Feline Diabetic, karma mokra w skrócie: Dietetyczna, pełnoporcjowa karma dla kotów regulująca poziom glukozy (cukrzyca). Glukomodulacja: niska zawartość mono- i disacharydów, może zmniejszyć ryzyko poważnych wahań poziomu cukru we krwi po jedzeniu. Wysoka zawartość białka: może pomóc w budowaniu i utrzymaniu masy mięśniowej. Niska zawartość skrobi: zmniejszona zawartość skrobi pomaga kontrolować wysoki poziom glukozy we krwi po posiłku. Wybrane zboża: niski indeks glikemiczny i zawartość węglowodanów. Wskaźnik S/O: tworzy środowisko moczu niesprzyjające powstawaniu kamieni moczowych. Bardzo apetyczna: cienkie plasterki w delikatnym sosie. W saszetkach porcjowanych: wystarczy rozerwać i wsypać zawartość do miski. Szukasz odpowiedniej suchej karmy w tej linii? Royal Canin Veterinary Feline Diabetic

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Wrocław
woj. dolnośląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Wrocław
woj. dolnośląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Karmy dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij