Następne

Responsywne sklepy internetowe na platformie PrestaShop - wyróżnij swoje produkty i usługi


Opis

Twoje produkty są dla Ciebie najważniejsze? Chcesz sprzedawać usługi i poszukujesz kogoś, kto wykona dla Ciebie responsywny sklep internetowy, przygotowany na każde urządzenie mobilne? Dobrze, że trafiłeś do mnie. Wykonam dla Ciebie lekki i responsywny sklep na skrypcie PrestaShop, na wybranym przez Ciebie szablonie.

Otrzymasz ode mnie w pełni funkcjonalny sklep, zabezpieczony przed atakami hakerów, oparty o popularne metody płatności oraz wtyczki, które sobie wybierzesz. Pamiętaj jednak, że płatne szablony i wtyczki są super, ale trzeba za nie dodatkowo zapłacić. Więc jeżeli chciałbyś stworzyć sklep, który posłuży Ci naprawdę długo, napisz. Na pewno się dogadamy.

Oferuję również stałą opiekę nad sklepem, prowadzenie sklepu i administrację.
Zajrzyj do mnie i napisz czego potrzebujesz - zaklinaczslow.pl - Copywriting zrobię Ci gratis!


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne