Następne

Rakieta tenisowa Dunlop Predator 100 grip 3

159,00 zł


Opis

Predator 100 z kolekcji firmy Dunlop - jednego ze światowych liderów w produkcji sprzętu do tenisa. Wysokiej jakości grafitowa rakieta wykorzystująca nowoczesne technologie Pentagonal Geomerty i 3DOM Grommet System.
Doskonała rakieta dla graczy początkujących i średnio-zaawansowanych, poszukujących manewrowej rakiety wybaczającej błędy.Zapewnia dużą kontrolę i czucie nie tracąc na mocy uderzenia grając z każdego miejsca na korce.
Owalny kształt główki o powierzchni (100 cali) zwiększa pole prawidłowego uderzenia - sweetspot - co pozwala na prostsze wykonanie prawidłowego technicznie uderzenia. Rakieta charakteryzuje się średnią wagą (275 g z naciągiem). Klasyczny układ strun (16x19) oraz profil ramy sprawiają, że rakieta jest bardzo komfortowa i łatwa w manewrowaniu, oferuje dobrą dynamikę i duże czucie piłki.
Powierzchnia główki 100 cali / 645 cm²
Waga 260 g (bez naciągu)
Materiał GRAFIT
Długość 27 cali - 68,5 cm - standard
Balans 33,5 cm
Sztywność 65
Grubość ramy 22-25-25 mm
Ilość strun 16 x 19
Siła naciągu 23 - 28 kg
Naciąg TAK.
Pokrowiec TAK.
Cena promo 159 scd 249


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne