Ogłoszenie jest nieaktualne

Praca jako pomocnik mechanika- atrakcyjne zarobki!

Szczegóły

Typ pracy:
Sezonowa

Wymagane doświadczenie:
Tak

Praca zdalna:
Nie

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie


Opis

Szukasz dobrze płatnej pracy z legalnym zatrudnieniem? Dobrze trafiłeś!

W tym momencie poszukujemy osób do pomocy w warsztacie samochodowym. na terenie Wrocławia.

Oferta skierowana jest zarówno do osób posiadających doświadczenie praktyczne jak i wiedzę teoretyczną na temat mechaniki samochodowej.

Wymagania:
- Uczciwość i dokładność
- Umiejętność pracy w zespole
- Chęć nauczenia się zawodu
- Znajomość podstaw mechaniki samochodowej

Oferujemy:
- Atrakcyjne zarobki
- Szkolenia językowe i kursy zawodowe
- Umowa zlecenie wraz z opłacanymi składkami ZUS

Mile widziane:
-Prawo jazdy Kat. B

Prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail: [email protected] oraz o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Tax&Legal Consulting sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Jedności 23\\6, 65-018 Zielona Góra, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji dotyczącego pracy mechanika samochodowego jak również do przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, mając świadomość, że w każdym momencie mam prawo żądać wglądu do w/w danych, ich poprawienia bądź usunięcia.

LegalWork24


Wrocław - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Brzeg i okolica (pow. brzeski w opolskim), Ogłoszenia Bielany Wrocławskie i okolica (pow. wrocławski w dolnośląskim), Ogłoszenia Oława i okolica (pow. oławski w dolnośląskim), Ogłoszenia Świdnica i okolica (pow. świdnicki w dolnośląskim), Ogłoszenia Oleśnica i okolica (pow. oleśnicki w dolnośląskim), Ogłoszenia Jelcz-Laskowice i okolica (pow. oławski w dolnośląskim), Ogłoszenia Długołęka i okolica (pow. wrocławski w dolnośląskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia we Wrocławiu lub w całym województwie dolnośląskim.