Płynne mydło potasowe

25,00 zł

Płynne mydło potasowe - Mydła, płyny, żele - Wrocław
Zadzwoń / SMS
Napisz

Szczegóły

Pojemność:
500 ml


Opis

Najprostsze mydło ,jakie może istnieć. Nie zawiera żadnych substancji ponad niezbędne dwie: tłuszcz i potas. Z tego powodu praktycznie nie powoduje uczuleń. Jest wspaniałym nośnikiem dla wszystkich substancji czynnych wchłanianych przez skórę. Można używać go razem z sokiem ziołowym lub w czasie kąpieli w ziołach. _- Mydło sodowo - potasowe jest w formie miękkiej kostki. Dobrze się zmydla i wspomaga wchłanianie soków ziołowych, które nadają mu aromat, czy roztworów ziół w czasie kąpieli. Zawiera jedynie tłuszcz, potas i sód zatem wystąpienie odczynów alergicznych jest minimalne._-Mydło sodowe Jest najtwardsze ze wszystkich opisanych powyżej mydeł, lecz nadal jest dość miękkie. Zawiera jedynie tłuszcz i sód, a więc jest małe prawdopodobieństwo wystąpienia alergii i podrażnień skóry./ sacris-geometria.eu /.

Zobacz cały opis

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 603... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Wrocław
woj. dolnośląskie

Dane wystawiającego:
sacris-geometria

Wrocław
woj. dolnośląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Mydła, płyny, żele
(w dziale: Zdrowie i uroda)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 49
Data dodania: 2018-10-19

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Mydła, płyny, żele w okolicy

sacris-geometria

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij