Następne

Operator żurawia Praca w Austrii

Szczegóły

Typ pracy:
Stała

Wymagane doświadczenie:
Tak

Wymiar godzin:
pełen wymiar

Wymagane prawo jazdy:
Tak

Biegły angielski:
Nie

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis

Operator żurawia
Miejsce wykonywania pracy: okolice Feldkirch, Austria

Zadania:
• dysponujemy pracą dla operatorów żurawi wieżowych wszystkich typów i wielkości; zarówno tych sterowanych z dołu jaki i z góry

Oczekujemy:
• uprawnienia do obsługi żurawi wieżowych
• doświadczenie na wymienionym stanowisku
• znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
• Umowę o prace na warunkach austriackich
• Wynagrodzenie od € 14,67 brutto/h
• Diety w wysokości € 16,60 netto za każdy przepracowany dzień
• Wypłacane dodatki świąteczne i urlopowe (13, 14 pensja)
• Pracodawca zapewnia zakwaterowanie. Koszt 100 Euro na miesiąc.

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 790 570 070

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne