Biurko dziecięce z kolorową grafiką Elif 3X - 5 kolorów

1 228,00 zł

Biurko dziecięce z kolorową grafiką Elif 3X -... - Biurka - Wrocław

Opis

"Długo zastanawiałam się jak urządzić pokój mojej 9 letniej córki. Marzyłam o praktycznym wnętrzu z kolorowymi (ale niedziecinnymi) mebelkami. O kolekcji mebli Elif marki Elior powiedziała mi moja siostra, która przy okazji robienia swoich zakupów natknęła się na dziecięcy komplet meblowy. Weszłam na stronę sklepu, wszystko dokładnie obejrzałam i postanowiłam kupić mojej księżniczce biurko Elif 3X z ciekawym, kolorowym nadrukiem. Będzie zachwycona - pomyślałam. Po kilku dniach biurko było już w naszym domu. Obawiałam się jakiej jakości dostanę produkt, ale niepotrzebnie się martwiłam. Biurko było idealne. Żywe kolory i mocna konstrukcja sprawiły, że biurko Elif 3X skradły moje serce. Byłam ciekawa reakcji córki. Patrycja była przeszczęśliwa. To urodzona artystka, która uwielbia, wzory, kolory, ciekawe nadruki. Mamo ja chcę więcej takich mebli - powiedziała. To było dla mnie zielone światło, żeby dokupić jej także inne meble z kolekcji Elif". Takie doświadczenia z meblami Eli

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Wrocław
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Wrocław
woj. dolnośląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Biurka
(w dziale: Biuro)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2022-05-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Biurka w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij