Bambusowy składany stolik pod laptopa - Westi

198,00 zł

Bambusowy składany stolik pod laptopa - Westi - Stoły, stoliki, ławy - Wrocław

Opis

Podobno nazwa bambus wzięła się od odgłosu jaki wydawały palące się w ogniu łodygi tego drzewa. Przestraszył się go nawet wielki podróżnik Marco Polo. Ten charakterystyczny dźwięk prawdopodobnie zainspirował chińczyków do wyprodukowania pierwszych petard. Wypełniali oni łodygi bambusa prochem i podpalali, by odstraszyć od swych osad dzikie zwierzęta. W Chinach pnie bambusa często służą jako budulec do konstrukcji mostów, gdyż wytrzymują ciężar ludzi, zwierząt i samochodów. To tylko dowód na to jak twarde i trwałe jest drewno bambusowe. Jeśli szukasz równie mocnych, a przede wszystkim naturalnych dodatków do swojego wnętrza to proponujemy bambusowy stolik pod laptopa Westi marki Elior. Niezwykły komfort i funkcjonalność Składany stolik pod laptopa Westi to mebel, który ochroni Twoje kolana przed nagrzewającym się laptopem. Specjalne wycięcia w blacie pomogą także, w lepszej wentylacji sprzętu. Nachylenie środkowej części stolika można regulować, tak by korzystało Ci się z kompute

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Wrocław
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Wrocław
woj. dolnośląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Stoły, stoliki, ławy
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2022-05-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Stoły, stoliki, ławy w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij