Munchkin szczotka do butelek ze stali nierdzewnej

69,90 zł

Munchkin szczotka do butelek ze stali nierdzewnej - Pozostałe akc. do karmienia - Wodzisław Śląski

Opis

MUNCHKIN SZCZOTKA DO BUTELEK ZE STALI NIERDZEWNEJ - Zestaw zawiera szczotkę do butelek oraz wymienną szczoteczkę do smoczków - Wysokiej jakości stal nierdzewna idealnie pasuje do wnętrza Twojej kuchni - Elastyczna końcówka szczotki dociera do wszystkich trudno dostępnych miejsc - Przyssawka umożliwiająca przechowywanie/suszenie w pozycji pionowej - Wytrzymałe, nylonowe włosie zapobiega zarysowaniom oraz zmniejsza ryzyko odprysków Każdy zestaw Shine™ zawiera kompletną szczotkę do butelek oraz wymienną szczoteczkę do smoczków. Możliwość dokupienia wymiennych szczotek jest bardziej ekologiczna i zmniejsza ilość odpadów, ponieważ wymieniasz tylko szczotkę, a uchwyt nadal pozostaje ten sam. Wytrzymałe, nylonowe włosie jest odporne na zabrudzenia oraz delikatne dla butelek. Końcówka szczotki z łatwością wygina się i przesuwa, dzięki czemu dotrzesz do wszystkich trudno dostępnych miejsc. Końcówka z przyssawką umożliwia przechowywanie i suszenie szczotki w pozycji pionowej z dala od zarazków. Wewnątrz niej możesz również przechowywać wymienną szczoteczkę do czyszczenia smoczków.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Wodzisław Śląski
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Wodzisław Śląski
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe akc. do karmienia
(w dziale: Dla dzieci)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2021-02-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij