Następne

hawanczyk z rodowodem

1 550,00 zł


Opis

Polecamy szczenieta - pieski i suczki, ladne, zdrowe, odrobaczone, zaszczepione, zbadane przez weterynarza. hawanczyk to maly piesek o milym charakterze, dlugi jedwabisty wlos nielinieje, wlos o roznych kolorach od jasnych bialokremowych, bialoczarnych, zlotych, po ciemno sobolowy lub i czarny. Siesrc latwo sie opiekuje oprocz innym biszonam, nie wymaga strzyzenie, ale jest ta mozliwosc. Idealny piesek do malego mieszkania lub do domku s ogrodkiem. Rodzice szczeniat sa o wzrastu 24-27 cm, waga 4-5 kg. . Aktualnie mamy do sprzedania pieska i suczke bialo czarne''(pochodzenie rodzicow zagranica::. maluszki przy odbiorze beda zaszczepione odrobaczone zaczipowane beda posiadaly metryki zwiazku;; SZCZENIACZKI NA KOLANKA


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne