Wyprzedaż - rękawice leki griffin s 9.5

347,00 zł

Wyprzedaż - rękawice leki griffin s 9.5 - Narciarstwo i Snowboard - Włocławek
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Włocławek
woj. kujawsko-pomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis


Rękawice narciarskie Leki Griffin S to ciepłe i mocne rękawice dla narciarzy spędzających długie godziny na stoku. Skórzane i softshelowe elementu uzupełniają się tu doskonale i zapewniają ciepło i wygodę przez długi czas.
Wysokiej jakości materiał
 
Rękawice zostały wykonane w poliestru, neoprenu, w skład którego wchodzi guma i nylon oraz 100% kozia skóra, a także z silikonu wysokogatunkowego. To powoduje, że rękawice LEKI Griffin Pro S Speed System są wytrzymałe na uszkodzenia oraz odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.
 
Komfort i wygoda
 
Maksymalną wygodę podczas jazdy zawdzięczamy budowie rękawic, które zostały skonstruowane w taki sposób, by dopasowywały się do dłoni. Posiadają wygodne zapięcie, doskonale trzymające rękawice na dłoni. Ponadto, dzięki systemowi Trigger S, tworzą idealne połączenie z kijami.
 
Doskonała ochrona przed wilgocią i zimnem
 
Rękawice są maksymalnie przystosowane do użytkowania podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych – opady śniegu, duża wilgotność i niskie temperatury. Izolację tworzy syntetyczny materiał, chroniący przed ekstremalnym zimnem.
 
Bezpieczeństwo jazdy
 
System  Trigger S odpowiada za bezpieczne trzymanie kija podczas jazdy, uniemożliwiając ich wysunięcie się dłoni. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja powinna gwarantować maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas ekstremalnej jazdy.
 
Nowoczesny design
 
Rękawice LEKI Griffin Pro S Speed System nie tylko gwarantują komfort jazdy i wpływają na jej bezpieczeństwo, ale również doskonale prezentują się pod kątem estetycznym. Dostępne w kolorze czarnym idealnie wpisują się w najnowsze trendy, dominujące w sportach zimowych.Szczegółowe informacje na temat produktu oraz dostawy znajdziesz na stronie sklepu


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Włocławek
woj. kujawsko-pomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sport
(Sport)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Narciarstwo i Snowboard
(w dziale: Sport i turystyka)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2020-05-01

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sport
(Sport)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ