RINTI Sensible przysmak liofilizowany - Kaczka, 2 x 120 g

44,80 zł

RINTI Sensible przysmak liofilizowany - Kaczka,... - Przysmaki dla psów - Włocławek

Opis

Wyjątkowo zdrowe przeżycie smakowe! Przysmaki RINTI Sensible podlegają delikatnemu procesowi liofilizacji a następnie sterylizacji. Dzięki temu można uniknąć stosowania dodatków np. cukru, zbóż, glutenu, barwników i konserwantów. Ponieważ te przysmaki zawierają pojedyncze źródło białka oraz nie zawierają dodatków, ryzyko niestrawności i problemów alergicznych jest znacznie mniejsze. Przysmaki RINTI Sensible to delikatne smakołyki, które nadają się na nagrodę podczas treningu. Ponadto są źródłem prawdziwego mięsa, dzięki czemu można bezpiecznie podawać je psom z wrażliwym układem trawiennym. Te zdrowe i smaczne kąski zasmakują nawet wybrednym psom! RINTI Sensible przysmak liofilizowany w skrócie: Przysmaki z pojedynczym źródłem białka Kurczak lub kaczka: różne pyszne smaki do wyboru Smakołyk odpowiednie również dla psów z wrażliwym układem trawiennym Pojedyncze źródło białka sprzyja trawieniu Liofilizacja: delikatny proces produkcji, w którym nie wykorzystuje się żadnych dodatków Redukuje ryzyko reakcji alergicznych i niestrawności Prawdziwe mięso Odpowiedni również w przypadku diet wykluczających niektóre składniki żywieniowe Bez cukru, glutenu, zbóż, barwników i konserwantów

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Włocławek
woj. kujawsko-pomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Włocławek
woj. kujawsko-pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Przysmaki dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-01-25

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przysmaki dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij