Real Internet sprawdzanie wierności osoby

Real Internet sprawdzanie wierności osoby - Pozostałe usługi - Włocławek
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Włocławek
woj. kujawsko-pomorskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Dzisiaj przy pędzie dnia powszedniego nie zwracamy uwagi na osobę z którą żyjemy. Zdarza się wielokrotnie iż ucieka ona w objęcia innej osoby, staje się podatna na doznania których nie ma w gronie bliskiej osoby. Niejednokrotnie kończy się to rozejściem czy rozwodem, dopiero wówczas zadajemy sobie pytanie czy nie mogliśmy tego dostrzec lub sprawdzić.

Dla Państwa sprawdzamy czy osoba z którą żyjemy jest podatna na takie kuszenie przez inne osoby. Wielokrotnie pomagamy w powrotach osób które odeszły w objęcia innych. Staramy się aby nasze postępowania odnosiły skutek wiedząc iż działamy na psychikę danej osobie. Działając w całym kraju nie ma dla nas żadnych przeszkód co do miejsca jak i osoby zgłaszającej czy testowanej.

Wszelkie czynności objęte są dyskrecją a nasze działania są wszechstronne począwszy od portali np. FB czy innych wskazanych przez Państwa czy bezpośrednie działania w rzeczywistości czyli w rejonie. Testerzy tak jak pisaliśmy nie tylko sprawdzają czy jesteśmy skłonni do zdrady, czy odejścia od związku w którym się przebywa ale również przez swoje działania zdobywają dowody o tym iż osoba z nowego związku jest nieuczciwa uczuciowo.

Trwa letnia promocja na nasze usługi a ceny nie uległy zmian od paru lat. Zapraszamy do wykonania telefonu lub wejście natesterzy-wiernosci.plgdzie umieściliśmy odpowiedzi o nas dla Państwa oraz propozycje usługi.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 507... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Włocławek
woj. kujawsko-pomorskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Testerzy Wierności

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe usługi
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 17
Data dodania: 2019-07-05

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Testerzy Wierności

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ