Projekty wnętrz


Opis

Witam,

Chcesz zmienić coś w swoim domu ale masz pomysłu jak to zrobić, chcesz odświeżyć kuchnię ale nie do końca wiesz na co się zdecydować, urodzi Wam się dziecko i chcieli byście żeby jego pokój był wyjątkowy, chcesz otworzyć restaurację i marzysz aby jej wnętrze było oryginalne?

Skontaktuj się ze mną w każdym przypadku mogę pomóc, indywidualne podejście, ciekawe pomysły, konkurencyjne ceny, zachęcam do kontaktu.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Włocławek - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Płock (pow. m. Płock w mazowieckim), Ogłoszenia Ciechocinek (pow. aleksandrowski w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Lipno (pow. lipnowski w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Mała Nieszawka (pow. toruński w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Aleksandrów Kujawski (pow. aleksandrowski w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Gostynin (pow. gostyniński w mazowieckim), Ogłoszenia Kikół (pow. lipnowski w kujawsko-pomorskim)