KIEROWCA KURIER praca w NIEMCZECH dla magazynu odzieżowego - Włocławek

KIEROWCA KURIER praca w NIEMCZECH dla magazynu... - Pozostałe - Włocławek
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Włocławek
woj. kujawsko-pomorskie

Wystawiający:
Firma

Szczegóły

Typ pracy:
Tymczasowa

Wymiar godzin:
pełen wymiar

Opis

Branża: Logistyka i Transport

Zakres obowiązków

dbałość o terminowe dostarczanie paczek do Klientów
dystrybucja paczek i przesyłek  z magazynu
załadunek przesyłek na samochód służbowy

Czego oczekujemy?

prawa  jazdy kat.b - będziesz prowadził samochód służbowy typu van
znajomości języka angielskiego lub polskiego
nie posiadania prawomocnego wyroku sądowego na terenie Niemiec - Klient wymaga Niemieckiego Zaświadczenia o Niekaralnosci (dokument będzie przygotowany tuz po zatrudnieniu, bezpośrednio w Niemczech)
otwartości i lubienia pracy z ludźmi
bycia punktualnym i posiadania umiejętności pracy pod presją czasu
mile widziane jest doświadczenie  w pracy jako kierowca, kurier lub dostawca, jednak nie koniecznie- gwarantujemy pełnopłatne, kilkudniowe szkolenie wprowadzające
dodatkowym atutem będzie posiadanie prywatnego samochodu (tylko i wyłącznie w celu dojazdów do pracy z miejsca zamieszkania)

Co oferujemy?

zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę tymczasową w pełni oskładkowaną w Niemczech
płatny urlop w wymiarze 2 dni za każde 30 dni pracy
stawka zasadnicza 13,10 euro / h
zapewniamy zakwaterowanie mac 10 km od miejsca pracy
koszt mieszkania współfinansowany przez pracodawcę
pracę w międzynarodowej firmie zlokalizowanej w Hamburgu

Szczegółowe informacje na temat oferty pracy oraz sposobu aplikowania znajdziesz na stronie ogłoszeniodawcy. Przejdź do oferty przez link w ogłoszeniu.

Przejdź do oferty
Obserwuj

Włocławek

Firma

Dane wystawiającego:
Oferty
(Work Service S. A.)

Inne ogłoszenia użytkownika

Kategoria: Pozostałe
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2020-09-26

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Oferty

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ