Concept for Life Veterinary Diet Urinary - 3 kg

86,80 zł

Concept for Life Veterinary Diet Urinary  - 3... - Karmy dla kotów - Włocławek

Opis

Koty często cierpią na choroby dolnego odcinka układu moczowego takie jak zapalenie pęcherza moczowego, kamienie moczowe, zatory w drogach moczowych. Są one zebrane pod nazwą FLUTD (Feline Lower Urinary Tract Disease - choroba dolnych dróg moczowych kotów). Choroby te często występują łącznie. Koty zwykle piją zbyt mało i dlatego wydalają mocz o wysokim stężeniu. W rezultacie nadmiar minerałów może się gromadzić, tworząc kryształy lub kaszę. Większe formacje mineralne nazywane są kamieniami. Do najczęstszych kamieni moczowych należą kamienie struwitowe. Te szczególne kamienie struwitowe składają się ze związku magnezowo-amonowo-fosforanowego i tworzą się szczególnie przy zasadowym pH moczu. W jaki sposób Concept for Life Veterinary Diet Urinary wspiera Twojego kota? Concept for Life Veterinary Diet Urinary to wysokiej jakości, specjalnie opracowana, pełnoporcjowa karma dietetyczna dla dorosłych kotów, która jest optymalnie dostosowana do potrzeb żywieniowych Twojego kota z kamicą struwitową i chorobami dolnego odcinka układu moczowego. Właściwości zakwaszające mocz zawarte w karmie wspomagają rozpuszczanie istniejących kamieni struwitowych. Ponieważ kamienie struwitowe składają się głównie z magnezu i fosforu, Concept for Life Veterinary Diet Urinary ma niską, ale wystarczającą zawartość magnezu i fosforu. Prowadzi to do znacznego obniżenia pH moczu. Olej z łososia jako naturalne źródło kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 może przyczynić się do lśniącej sierści i zdrowej skóry. Concept for Life Veterinary Diet - dostosowana do specjalnych potrzeb żywieniowych Twojego kota. Przeciwwskazania: Nie stosować u ciężarnych kotek lub w okresie laktacji, u kociąt oraz w przypadku niewydolności wątroby związanej z upośledzonym wydzielaniem żółci. Nasza gwarancja jakości: Dietetyczna karma pełnoporcjowa spełniająca specjalne potrzeby żywieniowe Twojego kota. Naukowo uzasadniona koncepcja żywieniowa wspomagająca terapię weterynaryjną. Najlepsza akceptacja i tolerancja dzięki zastosowaniu surowców wysokiej jakości. Wyprodukowana w Niemczech. Informacje ogólne: Zaleca się zasięgnięcie porady lekarza weterynarii przed zastosowaniem karmy lub przed wydłużeniem okresu karmienia. Podczas stosowania karmy dietetycznej należy regularnie odwiedzać weterynarza w celu wykonania badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia zwierzęcia ulegnie pogorszeniu, należy niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza weterynarii.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Włocławek
woj. kujawsko-pomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Włocławek
woj. kujawsko-pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-04-08

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Karmy dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij