Biohumus max - do ziół - 1 l target

9,99 zł

Biohumus max - do ziół - 1 l target - Nawozy, ochrona roślin - Włocławek
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Włocławek
woj. kujawsko-pomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Biohumus MAX do ziół to ekologiczny preparat poprawiający jakość podłoża i wspomagający rozwój ziół. Sposób użycia Zalecane jest zasilanie Biohumusem ziół: 1 raz w tygodniu zioła o dużych wymaganiach pokarmowych, które w krótkim czasie wytwarzają dużą masę zieloną, nie częściej niż co 3 tygodnie zioła o małych wymaganiach pokarmowych. zioła kwitnące, w pełni rozwoju, o dużej masie podlewamy roztworem środka poprawiającego właściwości gleby w rozcieńczeniu 1:1, zależnie od potrzebnej ilości roztworu, należy odlać przeznaczoną do tego celu objętość środka i uzupełnić wodą do wymaganej objętości roztworu, a po wymieszaniu podlać. Zasilanie kończymy na przełomie sierpnia i września. Zaleca się również zasilanie ziół kwitnących co 7-10 dni przez okres wegetacji i 1-2 razy na miesiąc w okresie zimy. Zalecana dawka Stosuje się rozcieńczenie 20 - 100 ml produktu na 1 litr wody. Rośliny takie jak np. purpurowa bazylia pospolita, szałwia lekarska, rukola i inne w pełni rozwoju o dużej masie podlewać po dokładnym wymieszaniu w rozcieńczeniu 1:1. Zastosowanie Biohumus MAX to organiczny środek poprawiający właściwości gleby, skuteczny we wszystkich podłożach i rodzajach gleb. W uprawach doniczkowych wzbogaca podłoże w materię organiczną poprawiając kompleks sorpcyjny. W uprawie roślin w gruncie pobudza życie biologiczne gleby. Skład i wielkość opakowania Azotan całkowity (N) - co najmniej 0,03% (m/m) Fosfor w przeliczeniu na P2O5 - co najmniej 0,02% (m/m) Potas w przeliczeniu na K2O - co najmniej 0,03% (m/m)   Produkt w postaci ciekłej, w formie zawiesiny. Zawartość opakowania - 1 l produktu

Dodatkowe informacje na temat produktu znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Włocławek
woj. kujawsko-pomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Internetowy sklep ogrodniczy)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Nawozy, ochrona roślin
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2020-07-05

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Internetowy sklep ogrodniczy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij