Adaptil Happy Home dyfuzor z feromonem uspokajającym - Dyfuzor i flakonik na miesiąc (48 ml)

109,80 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Adaptil Happy Home dyfuzor z feromonem uspoka... - Akcesoria dla psów - Włocławek

Dane konatkowe zostały ukryte.


Opis

Dyfuzor Adaptil ze sztucznym feromonem uspokajającym D.A.P® działa relaksująco w stresowych sytuacjach i zapewnia Twojemu psu poczucie bezpieczeństwa. Bezzapachowa substancja kreuje komfortową atmosferę i świetnie się sprawdza przy przeprowadzkach, przyzwyczajaniu psa do nowych mieszkańców i zwierząt czy w sytuacji, gdy pies musi zostać sam. Psy lękliwie reagują na wiele sytuacji i zachowują się w taki sposób, by okazać nam swój dyskomfort, a dotyczy to w szczególności szczeniąt, dla których wszystko jest jeszcze nowością. Dyfuzor Adaptil pomaga uniknąć takich reakcji i uspokaja Twojego czworonoga. Naturalny feromon 'Dog Appeasing Pheromone' (D.A.P.®) wydzielany jest przez karmiące suki, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa swoim podopiecznym. Sztuczny odpowiednik rozpylany przez dyfuzor Adaptil pomoże Twojemu psu, niezależnie od wieku, poczuć się bezpiecznie. Ten podłączany do prądu dyfuzor rozpyla sztuczny feromon uspokajający D.A.P.®, który działa na powierzchni 50–70 m² przez całe 4 tygodnie. Jego efektywność została potwierdzona naukowo. Feromon nie jest niebezpieczny dla ludzi ani innych zwierząt. Adaptil Happy Home dyfuzor z feromonem uspokajającym w skrócie: Przeznaczone specjalnie dla psów Odpowiedni dla psów wszystkich ras i w każdym wieku Dyfuzor podłączany do prądu: feromon rozpylany jest równomiernie Feromon D.A.P.®: sztuczny odpowiednik jest identyczny z naturalnym feromonem uspokajającym wydzielanym przez karmiące suki Poprawia samopoczucie w stresowych sytuacjach Pomaga uniknąć zachowań wynikających ze stresu Działa przez okres do 30 dni Bezzapachowy Nadaje się do długotrwałego używania Naukowo udowodnione działanie, urządzenie polecane przez weterynarzy Podłącz dyfuzor na 24 godziny przed zmianą środowiska i używaj przez co najmniej 4 tygodnie Aby przygotować psa na nietypowe stresujące sytuacje (np. fajerwerki), należy podłączyć dyfuzor już 2 tygodnie przed wydarzeniem Nie wpływa na ludzi ani inne zwierzęta Pojemność: 48 ml Adaptil – tajemnica psiego szczęścia! Rady dotyczące użytkowania: Wybierz gniazdko znajdujące się w pomieszczeniu, w którym Twój pies spędza najwięcej czasu. Dyfuzor powinien być podłączony dzień i noc przez 4 tygodnie. Nie przykrywaj dyfuzora i uważaj, aby nie zastawić go meblem – może to doprowadzić do powstawania plam, a feromon nie zostanie odpowiednio rozpylony. Jeden flakonik wystarczy na okres do 4 tygodni przy stałym użytkowaniu w pomieszczeniu o powierzchni 5070 m². Po tym czasie należy wymienić flakonik. Sprawdź dyfuzor kilka dni przed wymianą, aby upewnić się, że jest sprawny. Aby pamiętać o wymianie flakonika, przyklej w kalendarzu naklejkę znajdującą się na flakoniku. Użytkowanie dyfuzora może zostać dowolnie przedłużone, lecz możliwe jest, że po 5 wymianach flakoników potrzebny będzie nowe urządzenie.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!

Zobacz cały opis

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Włocławek
woj. kujawsko-pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Włocławek
woj. kujawsko-pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Akcesoria dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 13
Data dodania: 2020-09-05

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij