Grill elektryczny Severin PG 8113 Senoa Boost

599,00 zł

Grill elektryczny Severin PG 8113 Senoa Boost - Tostery, opiekacze, grille - Władysławowo

Opis

Grill elektryczny Severin PG 8113 Senoa Boost Idealny na balkon, do ogrodu lub kuchni Kompaktowy, stylowy i bardzo gorący – do 500°C – grill elektryczny Severin PG 8113 Senoa Boost. Idealny na balkon, do ogrodu lub kuchni – aż 3000 W mocy zapewnia wysokie temperatury we wszystkich miejscach, w których jest dostępne gniazdko. Taca refleksyjna Innowacyjna taca refleksyjna zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła i 500°C na powierzchni grillowanej żywności. Temperaturę 320°C grill elektryczny Severin PG 8113 Senoa Boost osiąga dzięki zewnętrznej strefie grzewczej – jeśli włączysz STREFĘ BOOST, temperatura szybko wzrośnie do 500°C. Gwarancja doskonałych rezultatów grillowania Doskonałe rezultaty grillowania nie są już dziełem przypadku, lecz są gwarantowane. Kompaktowa obudowa grilla elektrycznego Severin PG 8113 Senoa Boost jest zabezpieczona POWIERZCHNIĄ SAFE TOUCH i niezawodnie chroni przed oparzeniami. Praktyczne uchwyty zapewniają wygodę i mobilność. Mieści ponad 1l wody Zastosowanie wody zapobiega dymieniu i ułatwia czyszczenie. Do grilla elektrycznego Severin PG 8113 Senoa Boost mieści się powyżej 1 l. Wszystkie elementy ze stali nierdzewnej można myć w zmywarce. Najważniejsza cecha serii SEVERIN SENOA: wszystkie urządzenia są ze sobą kompatybilne. Grzałki można dokupić i wymienić, każdy stojak pasuje do każdego urządzenia – w ten sposób „BOOST” staje się w mgnieniu oka „DIGITAL BOOST”..

Więcej informacji na temat produktu oraz możliwych opcji dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu. W sklepie internetowym możesz bezpiecznie zamówić produkt w dowolne miejsce w Polsce.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Władysławowo
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)

Władysławowo
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Tostery, opiekacze, grille
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 9
Data dodania: 2021-11-02

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Tostery, opiekacze, grille w okolicy

Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij