Biurko, 170x70x76 cm, lite drewno z odzysku

5 545,73 zł

Biurko, 170x70x76 cm, lite drewno z odzysku - Biurka - Władysławowo
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Władysławowo
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Wprowadź wyobraźnię i kreatywność do swojej pracy dzięki naszemu drewnianemu biurku. Biurko wykonano z drewna z odzysku, pozyskanego z różnych źródeł, takich jak legary, podłogi czy belki wspornikowe ze starych budynków, przeznaczonych do rozbiórki. Oznacza to, że na mebel składają się różne rodzaje drewna, takie jak sosna, tek, buk, dąb, cedr, mango, akacja itp. Zachowuje on więc cechy wszystkich tych gatunków. Pochodzące z odzysku drewno jest już naturalnie postarzone i wysuszone, nie kurczy się więc i nie odkształca. Piękne usłojenie czyni każde biurko unikatowym i nieco odmiennym od pozostałych. Oznaki zużycia oraz widoczna struktura nadają każdemu egzemplarzowi swoją własną historię i niepowtarzalny wygląd. Każdy etap procesu produkcji, taki jak szlifowanie, malowanie czy lakierowanie, został przeprowadzony z największą starannością. Biurko wyposażono w 2 szuflady i 2 szafki, które zapewnią sporą przestrzeń na drobiazgi, takie jak klucze, notatniki i inne drobiazgi. Ważna uwaga: kolory i usłojenie drewna mogą się różnić, dzięki czemu każde biurko jest unikatowe. Wysyłka odbywa się losowo.Kolor: wielokolorowy Materiał: lite drewno z odzysku o naturalnym wykończeniu Wymiary: 170 x 70 x 76 cm
(dł. x szer. x wys.) 2 szuflady i 2 drzwiczek Waga 108.22 kg


Produkt możesz zamówić bezpośrednio w sklepie internetowym. Przejdź do oferty poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz więcej informacji na temat produktu oraz dostępnych opcji dostawy w dowolne miejsce w Polsce.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Władysławowo
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Meble i wyposażenie domu)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Biurka
(w dziale: Biuro)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2021-03-08

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Meble i wyposażenie domu)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij