Uchwyt samochodowy qi iottie easy one touch 2 wireless dash mount (do 94 mm), czarny

289,00 zł

uchwyt samochodowy qi iottie easy one touch 2... - Pozostałe akcesoria - Wieluń

Opis

Uchwyt iOttie Easy One Touch 2 Wireless Dash Mount Uniwersalny (Dla urządzeń o szerokości do 94 mm)   Stworzony z myślą o wygodzie Producent iOttie - najchętniej wybierany przez klientów, powraca z nową serią uchwytów i nowymi rozwiązaniami, które zaskoczą niejednego. Renomowana jakość zapewnia satysfakcję, a funkcjonalność sprawi, że każda podróż będzie bez wątpienia przyjemniejsza. Teraz z ładowaniem indukcyjnym, możesz naładować swój telefon w trakcie podróży.     Lekki i komfortowy w użyciu Uchwyt jest niezwykle lekki i kompaktowy, zapewnia doskonały chwyt oraz bezpieczeństwo urządzenia. Wyposażony został w opatentowany system zwalniający urządzenie, pozwalający na mocowanie i zwolnienie blokady jednym, prostym ruchem ręki. Otwieranie ramion uchwytu Wygodny przycisk zwalniający blokadę, automatycznie zamykając ramiona uchwytu na urządzeniu.   Montaż na szybie i desce rozdzielczej Uchwyt pozwala na różne opcje montażu i ustawień, dzięki czemu nada się do każdego samochodu. Bez problemu zamontujesz go na szybie jak i na desce rozdzielczej.     Szybkie ładowanie indukcyjne Uchwyt iOttie wyposażony jest w wysokiej jakości szybką ładowarkę indukcyjną umożliwiającą ładowanie telefonów Apple mocą 7.5W oraz telefonów z systemem Android mocą 10W. Certyfikat Qi świadczy o niezawodności i bezpieczeństwu ładowarki.     Dowolna regulacja Ramię z funkcją Pivot umożliwia regulację uchwytu pod szerokim katem aż 225°. Daje to różne warianty ustawień, dzięki czemu zapewnia możliwość optymalnego ustawienia w każdym samochodzie. Kompaktowe ustawienie posiada dość niski profil, dzięki czemu nie wpływa na widoczność w trakcie jazdy, nie zasłania pola widzenia.      Kompletny zestaw Zestaw nie składa się wyłącznie z uchwytu i wbudowanej ładowarki bezprzewodowej. Do zestawu dołączona jest również ładowarka samochodowa z wbudowanym kablem microUSB oraz podkładka na deskę rozdzielczą.

Szczegółowe informacje na temat produktu oraz dostawy znajdziesz na stronie sklepu

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Wieluń
woj. łódzkie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Telefony
(Telefony)

Wieluń
woj. łódzkie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe akcesoria
(w dziale: Motoryzacja)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 15
Data dodania: 2020-12-19

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Telefony
(Telefony)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij