Działka na sprzedaż, 9129m², Warzno

639 030 zł

Działka na sprzedaż, 9129m², Warzno - Działki na sprzedaż - Warzno
Działka na sprzedaż, 9129m², Warzno - Działki na sprzedaż - Warzno - zdjęcie 1Działka na sprzedaż, 9129m², Warzno - Działki na sprzedaż - Warzno - zdjęcie 2Działka na sprzedaż, 9129m², Warzno - Działki na sprzedaż - Warzno - zdjęcie 3Działka na sprzedaż, 9129m², Warzno - Działki na sprzedaż - Warzno - zdjęcie 4Działka na sprzedaż, 9129m², Warzno - Działki na sprzedaż - Warzno - zdjęcie 5Działka na sprzedaż, 9129m², Warzno - Działki na sprzedaż - Warzno - zdjęcie 6Działka na sprzedaż, 9129m², Warzno - Działki na sprzedaż - Warzno - zdjęcie 7Działka na sprzedaż, 9129m², Warzno - Działki na sprzedaż - Warzno - zdjęcie 8Działka na sprzedaż, 9129m², Warzno - Działki na sprzedaż - Warzno - zdjęcie 9Działka na sprzedaż, 9129m², Warzno - Działki na sprzedaż - Warzno - zdjęcie 10
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Warzno
woj. pomorskie
pow. wejherowski
gm. Szemud

Szczegóły

Cena za m2:
70.00

Powierzchnia:
9129 m2


Opis

Warzno- działka o pow. 9129m2, media w granicy działki tj. prąd woda.Jest możliwość wydzielenia większej powierzchni. W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. Teren nieruchomości suchy i dobrze nasłoneczniony.
Dobre połączenie komunikacyjne z Trójmiastem, własnym środkiem lokomocji jak i komunikacją miejską.
Bardzo ciekawy krajobraz przeplatający się z młodymi zagajnikami i lasami w niedalekiej odległości jezioro Orzechowo, jak i jezioro Tuchomskie. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój w otoczeniu pięknej natury.

Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją. Bardzo atrakcyjna propozycja ofertowa, zapraszam do oglądania!!!!Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 518... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Warzno
woj. pomorskie
pow. wejherowski
gm. Szemud

Dane wystawiającego:
Krystyna Magrian
(HORYZONT nieruchomości Krystian Szpinek)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Działki na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 193
Data dodania: 2017-02-27

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Krystyna Magrian
(HORYZONT nieruchomości Krystian Szpinek)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ