Następne

Virucidal extra

130,00 zł


Opis

Oxykol Virucidal jest preparatem do dezynfekcji podłóg, ścian, systemów transportu w: pomieszczeniach dla zwierząt np. w fermach, wylęgarniach, budynkach inwentarskich, klinikach weterynaryjnych, pomieszczeniach mających kontakt z żywnością i środkami żywienia zwierząt np. w zakładach przechowalniczych i przetwórczych przemysłu spożywczego. OXYKOL po sporządzeniu roztworu może być podawany za pomocą opryskiwaczy lub sprzętu wysokociśnieniowego. Zabieg przeprowadzać podczas nieobecności zwierząt i osób postronnych. Wydajność: grzyby i bakterie sporządzić roztwór 1% - 1 torebka 0,5 kg na 50 litrów wody wystarcza na 125m, wirusy 2%,1 torebka na 25 litrów wody wystarcza na 62,5 m. Sprzedaż wysyłkowa sklep AGROAWEX pod adresem
http://agroawex.eu/?240,pl_virucidal


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Następne