Tester trzeźwości FITalco Satellite

344,99 zł

Tester trzeźwości FITalco Satellite - Alkomaty - Warszawa

Opis

Tester trzeźwości FITalco Satellite to wysokiej klasy alkomat z czujnikiem elektrochemicznym. Charakteryzuje się zakresem pomiarowym mieszczącym się w przedziale od 0,00 do 4,00 promili. Alkomat ten posiada też niezwykle użyteczną funkcję w postaci awaryjnego źródła zasilania (Power Bank) dla różnego rodzaju urządzeń mobilnych. Badania trzeźwości można wykonywać w dwóch trybach: automatycznym i manualnym. Tryb manualny daje możliwości wykonania próby na osobie, która ma ograniczone możliwości oddechowe. 3-letnia gwarancja. Pierwsza kalibracja gratis! Zalety produktu: Funkcja Power Bank; Wysokiej jakości czujnik elektrochemiczny; Zakres wskazań od 0,00 do 4,00 promili; Wyświetlacz LCD; Instrukcja obsługi i certyfikat kalibracji. Dane techniczne: Rodzaj czujnika: elektrochemiczny; Zakres wskazań: 0,00 do 4,00 promili; Temperatura pracy: 0°C ~ 45°C; Czas uzyskania wyniku z badanej próbki powietrza: do 22s; Wymiary: 120,70 mm x 38,10 mm x 31,10 mm; Waga: 119g..

Przejdź na stronę sklepu i zamów wygodnie produkt z dostawą do domu. Na stronie sklepu znajdziesz też bardziej szczególowe informacje na temat produktu, sposobu dostawy oraz czasu realizacji zamówienia.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery, telefony, Sprzęt AGD)

Warszawa
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Alkomaty
(w dziale: Motoryzacja)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 12
Data dodania: 2021-02-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Alkomaty w okolicy

Sklep
(Komputery, telefony, Sprzęt AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij