Ogłoszenie jest nieaktualne

Terapia uzależnień - spotkania indywidualne

120,00 zł


Opis

Terapia uzależnień jest procesem terapeutycznym mającym na celu reedukację i resocjalizację jednostki uzależnionej. Ma w konsekwencji prowadzić do zaprzestania lub zmniejszenie częstotliwości przyjmowania substancji psychoaktywnych, redukcji szkód, powrotu do prawidłowego funkcjonowania w społeczeństwie tych jednostek, które wykazywały na tym polu dysfunkcję.

Powszechnie stosowany jest model terapii, gdzie głównym elementem terapii jest wyuczenie nowych, zdrowych modeli zachowań oraz zbioru zasad, które mają ułatwić uzależnionym trwanie w abstynencji oraz walkę z nawrotami choroby.

Uzależnienia mogą być różne:

- hazard
- zakupoholizm
- pracoholizm
- seksoholizm
- alkoholizm
- narkomania
- uzależnienie od Internetu
- uzależnienie od gier komputerowych

Terapię uzależnień prowadzi psycholog, terapeuta uzależnień - Radosław Kościjański, który od prawie 20 lat specjalizuje się w pracy z osobami uzależnionymi (od substancji psychoaktywnych: alkohol, leki, narkotyki oraz uzależnień behawioralnych - hazard, zakupy, seks, Internet, gry komputerowe).

Więcej informacji na naszej stronie: http://razem-fundacja.org/psychoterapia/
http://razem-fundacja.org/psychoterapia-2/terapia-uzaleznien/


Warszawa - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Piaseczno i okolica (pow. piaseczyński w mazowieckim), Ogłoszenia Pruszków i okolica (pow. pruszkowski w mazowieckim), Ogłoszenia Legionowo i okolica (pow. legionowski w mazowieckim), Ogłoszenia Nowy Dwór Mazowiecki i okolica (pow. nowodworski w mazowieckim), Ogłoszenia Żyrardów i okolica (pow. żyrardowski w mazowieckim), Ogłoszenia Otwock i okolica (pow. otwocki w mazowieckim), Ogłoszenia Mińsk Mazowiecki i okolica (pow. miński w mazowieckim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Warszawie lub w całym województwie mazowieckim.