Śródmieście: biuro serwisowane dla 14 osób

14 000 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Śródmieście: biuro serwisowane dla 14 osób - Lokale użytkowe do w... - Warszawa
Śródmieście: biuro serwisowane dla 14 osób - Lokale użytkowe do w... - Warszawa - zdjęcie 1Śródmieście: biuro serwisowane dla 14 osób - Lokale użytkowe do w... - Warszawa - zdjęcie 2Śródmieście: biuro serwisowane dla 14 osób - Lokale użytkowe do w... - Warszawa - zdjęcie 3Śródmieście: biuro serwisowane dla 14 osób - Lokale użytkowe do w... - Warszawa - zdjęcie 4

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Szczegóły

Pow. lokalu:
57 m2


Opis


4-osobowe biuro serwisowane w nowoczesnym biurowcu w centrum warszawy, niedaleko Galerii Złote Tarasy, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])

------------------------------------------

Najemca nie płaci prowizji dla Agencji

------------------------------------------

Dostępność - od zaraz.Atrakcyjny pokój biurowy, całkowicie wyposażony i gotowy do wejścia w każdej chwili znajdujący si e w biurowcu w samym centrum Warszawy.

Lokalizacja gwarantuje prestiżowy niepowtarzalny adres dla firmy w centrum Warszawy.Wysoki standard powierzchni biurowej:

-możliwość aranżacji powierzchni zgodnie z potrzebami Najemcy,-wyposażenie w meble biurowe,

-dostęp do światła dziennego

-indywidualnie sterowana klimatyzacja

-WiFi na całej powierzchni centrum biznesowego

-gotowa do podłączenia infrastruktura IT: szerokopasmowy Internet oraz dedykowana linia telefoniczna-sprzątanie biura w ramach umowy najmuOpłata miesięczna to 14.000 PLN netto.Miesięczny koszt najmu biura jest negocjowany indywidualnie dla każdego Najemcy w zależności, m.in. od okresu najmu czy ilości stanowisk pracowniczych.dodatkowe opłaty:

-Opłata aktywacyjna 120 PLN/osoba,

-Opłata aktywacyjna za parking 300 PLNUmowa:

-czas określony: 3/6/12 miesięcy

-kaucja:dwumiesięczny czynszZalety biura serwisowanego:

-lokalizacja w samym centrum Warszawy

-dwie recepcje przy wejściach do centrum biznesowego , gdzie przeszkolony personel codziennie świadczy wsparcie administracyjne i sekretarskie.

-Goście są zawsze witani w imieniu Twojej firmy.

-Trzy w pełni wyposażone sale konferencyjne przeznaczone na spotkania biznesowe i szkolenia.

-nieograniczony dostęp do dwóch kuchni, gdzie można napić się świeżo zmielonej kawy i skorzystać z szerokiego wyboru herbat.

-dostęp do powierzchni biurowej 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.Opis budynku:

Biurowiec oferuje na ośmiu kondygnacjach naziemnych ok. 23 500 m2 najwyższej jakości powierzchni biurowej do wynajęcia..Lokalizacja:

W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajduje się Dworzec Centralny i dworzec pociągów podmiejskich, stacja metra Centrum, terminal autobusowy oraz przystanki licznych linii autobusowych i tramwajowych komunikacji miejskiej.Do podanych cen należy dodać podatek VAT w wysokości 23%Podana w ofercie wielkość lokalu jest wartością orientacyjną.Dołączone zdjęcia pokazują ogólny standard powierzchni serwisowanej w budynku.Polecam i zapraszam do oglądania:

[email protected] ;

tel. 731-321-117

www.propertyoffice.plTreść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomościDane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Property Office Sp. o.o.
(Property Office Sp. zo.o.)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Lokale użytkowe do wynajęcia
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2021-09-20

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Property Office Sp. o.o.
(Property Office Sp. zo.o.)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij