Środek na afrykański pomór świń

57,00 zł

Środek na afrykański pomór świń - Pozostałe w dziale r... - Warszawa
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Posiada bardzo dobre właściwości penetracyjne i czyszczące. Jest on ponadto stabilny zarówno w warunkach zanieczyszczenia organicznego, jak i nieorganicznego. Przeznaczony jest do zastosowania w obszarze weterynaryjnym, do dezynfekcji pomieszczeń dla zwierząt także wylęgarniach, jak również do dezynfekcji powierzchni kontaktujących się z żywnością. Może być stosowany przy pomocy następujących urządzeń: aparaty ciśnieniowe, opryskiwacze ręczne i zamgławiacze termiczne. Stosując produkt wobec wirusa afrykańskiego pomoru świń, należy użyć roztwór Aldekolu Des FF o stężeniu 2% w ilości 200 ml na 10l wody pozostawić na powierzchni przez przynajmniej 1 h. Działa na wszystkie bakterie i wirusy oraz i grzyby drożdżopodobne. Sprzedaż wysyłkowa pod adresem
http://www.phubeata.pl/?244,pl_srodek-na-asfZadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 664... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
www.phubeata.pl

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe w dziale rolnictwo
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 24
Data dodania: 2017-02-13

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

www.phubeata.pl

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij