Następne

Środek na afrykański pomór świń

57,00 zł


Opis

Posiada bardzo dobre właściwości penetracyjne i czyszczące. Jest on ponadto stabilny zarówno w warunkach zanieczyszczenia organicznego, jak i nieorganicznego. Przeznaczony jest do zastosowania w obszarze weterynaryjnym, do dezynfekcji pomieszczeń dla zwierząt także wylęgarniach, jak również do dezynfekcji powierzchni kontaktujących się z żywnością. Może być stosowany przy pomocy następujących urządzeń: aparaty ciśnieniowe, opryskiwacze ręczne i zamgławiacze termiczne. Stosując produkt wobec wirusa afrykańskiego pomoru świń, należy użyć roztwór Aldekolu Des FF o stężeniu 2% w ilości 200 ml na 10l wody pozostawić na powierzchni przez przynajmniej 1 h. Działa na wszystkie bakterie i wirusy oraz i grzyby drożdżopodobne. Sprzedaż wysyłkowa pod adresem
http://www.phubeata.pl/?244,pl_srodek-na-asf


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Następne