Ogłoszenie jest nieaktualne

Sprzedam Power Box firmy V-tech st. b dobry

320,00 zł

Szczegóły

Rodzaj pojazdu:
osobowy

Marka:
Mitsubishi

Model:
Outlander


Opis

Mam do sprzedania w pełni sprawny PowerBox firmy V-tech.
Urządzenie posiada uniwersalne złącza Plug&Play wpinane
w oryginalne złącza silnika.
Nie widziałem montażu ponieważ nabyłem swój pojazd niedawno już z zainstalowanym Power-Boxem, jednak demontaż zajął mechanikowi dosłownie kilka minut dzięki właśnie uniwersalnym złączom. Urządzenie nie wymaga żadnych dodatkowych sterowników i po podłączeniu jest w pełni gotowe do pracy. Odczuwalny i realny przyrost mocy to: + 20-22 km. oraz + 50 Nm wyższy moment obrotowy. Dodatkowe korzyści to większa elastyczność jazdy, wzrost dynamiki już od niskich obrotów i podobnie jak przy chip tuningu elektronicznym /niewielka/ oszczędność paliwa przy umiarkowanym stylu jazdy.
Power-Box był zainstalowany w moim Mitsubishi Outlanderze II - 2,0 DID 140 km /103 kw/.
I wg danych instrukcyjnych 310 Nm - moment obrotowy.
Z Power-Boxem miesiąc temu na hamowni uzyskałem wynik 160 km. oraz 359.5 Nm, więc realne przyrosty są widoczne /patrz. Fotografia - pomiar I/ . Prawdę mówiąc urządzenie sprzedaję z powodu własnej nieuwagi i błędu tuningowca już po zakupie przeze mnie auta. Sądząc, że mój pojazd ma fabryczne parametry pracy silnika, zapragnąłem jeszcze go troszkę podrasować, bo te silniki /DID = TDI - montowane również w VW i innych pojazdach/ są podatne na tuning bez większej szkody dla silnika. Wykonałem za 15000 zł. chip tuning elektroniczny /to samo zdjęcie -pomiar II/ - nie wiedząc, że jest już zainstalowany Power-Box. Cóż, warsztat chipujący nie sprawdził co jest pod maską tylko wykonał swoją pracę poprzez złącze diagnostyczne /zresztą bardzo dobrze/. Podwójne chipowanie uznałem jednak za zbyt niebezpieczne dla silnika i jego podzespołów. Ponieważ koszty jaki poniosłem przewyższają wartość urządzenia, to pozostałem przy wariancie elektronicznego zestrojenia softu. Urządzenie jest w bardzo dobrym stanie. Do osobistego odbioru
w Warszawie lub / wysyłka np. za pobraniem/. Zamieszczam wykresy z hamowni, aby pokazać Państwu realne i nienaciągane możliwości urządzenia, które w tym zakresie przyrostów jest zupełnie bezpieczne dla silnika i jego podzespołów /Pomiar I/.
Paweł z Warszawy.


Warszawa - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Piaseczno i okolica (pow. piaseczyński w mazowieckim), Ogłoszenia Pruszków i okolica (pow. pruszkowski w mazowieckim), Ogłoszenia Legionowo i okolica (pow. legionowski w mazowieckim), Ogłoszenia Nowy Dwór Mazowiecki i okolica (pow. nowodworski w mazowieckim), Ogłoszenia Żyrardów i okolica (pow. żyrardowski w mazowieckim), Ogłoszenia Otwock i okolica (pow. otwocki w mazowieckim), Ogłoszenia Mińsk Mazowiecki i okolica (pow. miński w mazowieckim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Warszawie lub w całym województwie mazowieckim.